SKETON - SKLAD 01. opening
Štvrtok 15. Decembra 2022
Autor: Boardlife/SKETON

0 komentárov

SKETON - SKLAD 01. opening

SKETON otvára svoj prvý sklad v ktorom vraj skrýva aj drevený bowl. Nové priestory aj s bowlom sú v areáli Strednej odbornej školy poľnohospodárstva služieb a rozvoj vidieku (Zavarská 9, Trnava).

Dostaneš sa tam buď pešo, busom, autom alebo ako chceš šak teda. V prvých sekundách videa vidíš zastávku MHD - volá sa VOZOVKA. V zábere hneď po zastávke vidíš miesto, kde môžeš zastaviť auto. Ďalej vo videu vidno roztrasený záber jak nás bude triasť v piatok od radosti a zimy smerom do bowlu. V podstate od brány do areálu len rovno a na ľavej strane nájdeš bránu s nápisom SKETON - v nej ozvenu radosti z možnosti krytého skejtbordingu.

Zima je - áno je!

Skúšame vymyslieť všetko aby nám v piatok bolo pohodlne. Zateplili sme bránu, uvaríme nejaké teplé nápoje, zohnali sme ohrievače. Nič to ale nemení na tom, že sa treba teplo obliecť a keď máš možnosť - termoskou s čajom alebo kávou nikoho neurazíš. Jak si spravíme tak bude. Ak pôjdeš vonku na cigu - make sure že si zavrel/a dvere.

Afterka
Nebudeme to hrotiť v bowle do noci - na večer sa všetci sťahujeme ku kamošom do @10bar kde zahrá DjCrypt&Spino HipHopParty10BAR - bus smerom do mesta chodí každú hodinu. Do komentu screenshot na spoj. Na afterke okrem hudby a druženia bude aj premiéra graffiti videa CTAnarchy. Bude to pekné.
Link na afterku : https://fb.me/e/48WjsvJY4
 
Vidíme sa piatok! 16.12.2022 - Stredná odborná škola poľnohospodárstva v Trnave na Závarskej ulici.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: sketon bazen skate

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!