Piatok 17. Júna 2011
Autor: Jozef Filkus

0 komentárov

Slovenské video Friends, homies and other creatures

Friends, homies and other creatures je v poradí 3 plné video od 4enjoymentproduction. Ako už aj v predošlých som sa snažil aby zábava bola vždy na prvom mieste:) Až na pár výnimiek sa nič nehrotilo a zábery vznikli popri normálnom jazdení a na tripíkoch (Praha, Budapest, ZV, Poprad, SNV).

Video sa v podstate natáčalo približne tri roky, ale 90% záberov pochádza s posledného roku a pol, kedy sa mi podarilo točiť hlavne s Tomášom Brindzom, Nitra Fellaz crew, Janom Galabom a.k.a. Galabásterom, Kubom Ivančíkom, Dogfatherom of G-Funk, Peťo Tomášikom a najväčším zabijákom Mišom Slivkom.

Okrem nich sa mi podarilo objektívom zachytiť ešte veľa hovmíkov a kamošov, ktorých som všetkých vopchal do friends montáže. Premiéra videa sa konala 6.5. v Martiner Pube vo Veľkom Krtíši, až na pár technických problémov a hokejovú prestávku dopadla nad očakávania a kalilo a jazdilo sa do ranných hodín. Dúfam, že vám video aspoň kúsok spríjemní deň. Enjoy.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!