Slovensko zažije vďaka Red Bull Music Academy Night poriadnu „shake your ass“ party
Piatok 26. Februára 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Slovensko zažije vďaka Red Bull Music Academy Night poriadnu „shake your ass“ party

Je to už viac ako týždeň, odkedy Red Bull Music Academy spustila aplikačnú fázu a svoje brány tak dokorán otvorila všetkým nádejným hudobným talentom. Ľudia žijúci hudbou vo dne v noci, s nosom v notách, hlavou v oblakoch a ušami v beatoch zbystrili pozornosť a vypĺňajú prihlášky na tento exkluzívny hudobný workshop.

Montreal je však ďaleko aj prstom po mape a i keď šancu majú všetci prihlásení rovnakú, nie každý milovník hudby dostane možnosť zažiť chvíle preplnené hudbou a inšpirácie na vlastnej koži.

Nezúfajte. Už teraz je viac ako jasné, že atmosféra Akadémie sa spoza mláky na chvíľu presunie aj na slovenské územie a zaručene ju budete môcť vnímať absolútne všetkými zmyslami. Headliner Red Bull Music Academy Night sa spolu s významnými domácimi menami stretnú v piatok 26.2. v košickej Tabačke, aby predviedli svoje hudobné umenie. Brooklynsky rodák Brenmar a lokálny support FVLCRVM, Dalyb, Bad Mojo & Fallgrapp Dj Set sa postarajú o to, aby sa vám hudobné vibrácie vryli hlboko pod kožu od začiatku večera až do skorých ranných hodín. 

A rezonovať budú oveľa dlhšie! Brenmar plný paradoxov namieša správnu dávku komerčného r'n'b

 a underground atmosféry zašitých chicagských klubov. Jeho High End Times si zaslúžilo ocenenie už v roku 2014. Na svoje prvé oficiálne EP si prizval na pomoc kamaráta A-Traka z brooklynských Fool’s Gold Records. Výsledkom spoločného snaženia je Award – štvorskladbová EP plná hip-hopu, r'n'b a club music zhmotňujúca hudobné momenty uplynulého roka 2015.

„I really hope that the records speak for themselves. I'm just trying to make the best party music I can make—if it sounds too much like anything else I'm aware of or familiar with, I go out of my way to fuck it up. How weird can we get without actually alienating people? That's always my thing,“ povedal Brenmar nedávno pre the Fader.

Zapamätajte si dôležitý dátum 26.2. a adresu košickej Tabačky. Pretože kto príde, bez mocných inšpiratívnych zážitkov a Brenmarovho obľúbeného "shake your ass type shit" neodíde. Večernej akcii bude predchádzať diskusia s Brenmarom o jeho skúsenostiach, o Akadémii a o celom prístupe k tvorbe.

Kto to má bližšie k českým susedom, 27.2. sa Red Bull Music Academy Night premiestni do Kabinetu muz v Brne a o týždeň neskôr (4.marca) zažije RBMA Night Provoz Hlubina v Ostrave.

Ešte ste sa neprihlásili na Red Bull Music Academy 2016? Nepremeškajte šancu, čas máte len do 7. marca!

Viac info na:

Facebook evente

Red Bull Music Academy Night

www.redbull.sk/rbma

www.redbullmusicacademy.com

#rbma

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: red bull

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!