Piatok 19. Októbra 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Snow Way – 20 rokov na snowboarde s Martinom Černíkom

Snow Way je dokumentárny film o športovej kariére najznámejšieho českého snowboardistu Martina Černíka – jedného z prvých profesionálnych jazdcov zo zemí postkomunistického bloku (Red Bull, Quiksilver, Lib Technologies, Snickers).

Dokument predstaví divákom cestu Martina Černíka za snehom okolo sveta, za splneným snom a rôzne pohľady na snowboarding. Od prvých zatáčok v Krkonošiach, cez víťazstvá na českých pretekoch, alebo medzinárodných pretekoch, účasť na olympiáde až po heliboarding a jazdenie strmých štítov na Aljaške.

Dokument ukáže Martinovú osobnosť a jeho prínos pre tento šport. Jedná sa o spojenie filmových záberov z natáčania, ktoré si behom svojej kariéry zúčastnil, spoločne so zábermi z minulej sezóny. Vo filme sa objavia hostia ako Travis Rice, Markku Koski, Emeric Front, Ivan Zobák Pelikán, Šárka Pančochová a ďalší.

Premiérové turné zahrňuje celkom 8 zastávok vo ČR. Na jednotlivých premiérach bude okrem premietania aj fotogaléria najlepších fotiek z Martinovej kariéry. Na Gambrinus Excellent Afterparty vám zahrajú Dance Extravaganza Dj's Ladida & Friky, VEC, Robot, Jorgos, Bounce Bounce a ďalší. Súčásťou žúrky bude aj tombola o vecné ceny od firiem Skateshop.cz, Quiksilver a Microsoft X-Box. Info na www.martincernik.cz

Premiere Tour Snow Way 2012:

6.11. Brno - Brno Fléda
7.11. Praha - Kino Lucerna & Lucerna Music Bar
10.11. Zlín - Golem
14.11. Olomouc - S-CUBE
15.11. Ostrava - Barrák
22.11. Plzeň - Anděl
23.11. Karlovy Vary - Masařka
24.11. Hradec Králové – Event

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!