Sobota nabitá hot releasmi – NMD OG a Kendrick!
Štvrtok 12. Januára 2017
Autor: PR
Foto-video: Footshop
0 komentárov

Sobota nabitá hot releasmi – NMD OG a Kendrick!

Keď dorazil v decembri 2015 prvý model adidas NMD v čiernom primeknitovom prevedení s červenými a modrými panelmi na oporu chodidla, asi nikto nečakal, že sa nasledujúci rok stane takým hitom, že pôvodná farebná kombinácia, ktorá pobudla na pultoch asi dlhšie, než by sa adidasu páčilo, sa bude zanedlho dražiť na ebay za čiastky presahujúce 1000 dolárov. A presne s týmto kúskom sa znovu stretneme už túto sobotu.

Nemusíš byť mentalista a vlastniť krištáľovú guľu aby si vytušil, že tentokrát už sa v obchodoch moc dlho neohrejú. Našťastie ale nevedie jediná cesta k tomuto modelu skrz kvalitné internetové pripojenie, ale môžeš si ich kúpiť aj starou dobrou offline cestou. Stačí, keď prídeš v sobotu do novej predajne Footshopu v Bratislave hneď o jedenástej, kedy sa otvára. 

Rovnaký postup môžeš aplikovať aj v prípade tenisiek, ktoré vznikli na skicáku amerického rappera Kendricka Lamara. Nie je to tak dávno, čo vyšiel jeho model Classic Leather, tentokrát sa ale vrhol na model Club C a výsledkom jeho umeleckej tvorby je čiernobiele farebné podanie, ktoré symbolizuje rasovú nerovnosť a boj proti nej. A je pravda, že kombinácia teniskám sluší viac, než keby boli striktne čierne alebo striktne biele. Treťou farbou, ktorú na teniskách môžeš nájsť, je červená. Tá predstavuje symboliku moci a vášne, dvoch javov, ktoré v určitom kontexte s rasizmom dosť podstatne súvisia. A i keď už asi nie je v tvojich schopnostiach vstrebať ešte nejakú ďalšiu symboliku, prezradíme ti, že v nápise Reebok na boku tenisky sú zvýraznené písmená K a O, čím Kendrick odkazuje na svoj bývalý pseudonym K.Dot. Chápeme, že bude ťažké mať do soboty kľudný spánok, ale keď sa zastavíš v bratislavskom Footshope, nebudú tvoje šance na nový pár tak malé, ako si možno myslíš!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: footshop.sk Adidas Kendrick NMD Reebok

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!