Summer Skate Wars 2019 v Bratislave
Streda 10. Júla 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Summer Skate Wars 2019 v Bratislave

Pozývame 27.7. do bratislavského Hangairu na boj SKATE WARS kde sa stretne svetlá strana proti temnej strane sily. Bude to deň plný skateboardingu, súťaží, výhier, dobrej hudby, grilovania a skvelej zábavy. Pripravili sme pre vás DJ, ktorý sa bude starať o dobrú náladu, diváci si budú môcť vychutnávať akciu aj v chillout zónach, o ktoré sa postará Red Bull a Jägermeister. Budete sa môcť občerstviť pri grile ale aj pri bare. K dispozícii bude aj stánok so slovenským skate oblečením Desouls, takže ak prepotíš tričko, zastav sa u nich v stánku. Večer cez afterparty sa budú premietať skate videá na vonkajšej stene Hangairu.

Skate Contest aj afterparty sa uskutoční na terase Hangairu v Bratislave 27.7.2019. Hlavná súťaž a svetlá strana sily bude bojovať v Streete. Temná strana a tí väčší blázni sa utkajú v Newspirit.sk miniramp conteste. Potom sa obe strany spoja a zabojujú o Bestrick a ako bonus sa budeme hecovať a uvidíme kto vyskočí až do preďalekej galaxie v Hippie Jumpe. Ako motivácia pre vás bude množstvo vecných cien od partnerov súťaže.

Jazdci, ktorí sa chcú zúčastniť sa už teraz môžu registrovať. Registrovať sa je nutné vopred a to zaslaním e-mailu

na skatewarsslovakia@gmail.com

Registračný poplatok je 3€

Jazdci majú v registračnom poplatku zahrnuté aj občerstvenie.

Akcia sa začína o 12:00 voľnou jazdou a registrovaním jazdcov.

Detailný priebeh contestu vám priblížime už čoskoro.

Po veľkom finále a odovzdaní cien začne šialená afterparty.
Vyblázniť sa budete môcť na kapelách

May 24th (cz) a CHERRY STREET

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hangair

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!