Svetoví jazdci na Mystic Sk8 Cup 2016
Streda 15. Júna 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Svetoví jazdci na Mystic Sk8 Cup 2016

Ďalší ročník medzinárodných skae pretekov – Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 už doslova klope na dvere a pre to by sme vám radi predstavili mená jazdcov a jazdkýň, ktorí prídu do skateparku na Štvanici bojovať o prize money vo výške 80.000 USD.

Austen Seaholm
Už tradičný účastník a niekoľkonásobný víťaz Mystic Cupu sa opäť vracia. Rodák z Californie miluje hiphop a okrem skate videí sa objavuje aj vo videoklipoch.

Ryo Sejiri
V rodnom Japonsku je hviezdou skate scény. Aj on je na Mystiku tradičným riderom, ktorý v roku 2003 vyhral street. Keď mal 6 rokov, kamoši v Japonsku o ňom hovorili, že je lietajúce tričko na skate. Dnes je profi skater, ktorý so svojím ninja style navštevuje svetové preteky.

Dave Bachinsky
Narodil sa v St. Louis, v štáte Missouri a momentálne žije hlavne v kalifornskom Los Angeles. Okrem skateovania (na doske jazdí 13 rokov) ho baví bicykel, motorka, kempovanie a ako píše na svojom webe “dobrodružstvo vôbec”. A aj slušne fotí na Canon a Pentax!

Danny Leon
Tento španielský jazdec nielen že diktuje na doske, ale ešte má veľmi vycibrený zmysel pre humor. Jedna vydarená scénka za všetky. Nechal si urobiť profesionálny make-up ako španielský senior a vydal sa s partiou dôchodcov do skateparku. Od nič netušiacich skejerov si požičal dosku a pekne im vytrel zrak.  

Roger Silva
Jazdec pôvodom z Brazílie žijúci v španielskej Barcelone. Miestna skate scéna je, podľa neho väčšia a lepšia. Aj keď Brazília vychováva skvelých jazdcov, prekážky sú tam často nebezpečné a povrch mizerný. Skateboarding nevníma ako šport, ale životní štýl a skvelú prácu.

Eugenia Ginepro
Argentínska skaterka z Buenos Aires začala jazdiť v 12ti rokoch. Živí sa ako kaderníčka a v rozhovoroch nadáva na Argentínu za politiku, chudobu a paco (crack s kokaínom). Počúva rock, reggaemuffin a rap.

Vanessa Torres
Profi skaterka z kalifornského Anaheimu patrí medzi špičku svetového ženského skateboardingu. Figuruje hneď v niekoľkých sk8tových filmoch ako „AKA:Girl Skater“ a „Getting Nowhere Faster“. Objavila sa aj vo videohre Tonyho Hawka Proving Ground, v ktorej sa stala treťou ženskou postavou po Elisse Steamer a Lyn-Z Adams Hawkins. V roku 2003 vyhrala ako prvá žena zlato na X Games. Vanessa má mexické korene

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: mystic excelent skate praha

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!