Tlakers Cassovia skate cup 2O17
Piatok 09. Júna 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Tlakers Cassovia skate cup 2O17

Košice budú žiť opäť skateboardingom! Po roku prichádza do mesta Tlakers Cassovia skate cup 2O17 teraz s dvojdňovým programom. Skateboardový ošiaľ začneme v piatok tréningom na Kulturparku, kde si budú môcť jazdci natrénovať svoje triky na špeciálne vyrobených prekážkach. Následne sa všetci presunieme k Festivalovému námestiu, kde sa o 18:00 pôjde hromadný downhill, od Novej nemocnice k Amfiteátru.

Oficiálne otvoríme celé podujatie spoločne s predstaviteľmi mesta a organizátormi celej súťaže. V Amfiteátri nás okrem sprievodného programu a občerstvenia čakájú aj best tricky priamo na pódiu. Po vyhlásení výhercov sa pohodlne usadíme a pozrieme si premiéru košického videa YKGM4.

Sobota bude patriť jazdeniu na Kulturparku a hlavnému programu. Od 10:00 sa začína registrácia na Tlakers Cassovia skate cup 2017. Čakajú nás dve kategórie a deň plný skateboardingu. Prisľúbenú máme účasť jazdcov z Českej republiky, Maďarska, Poľska a dokonca až z Ameriky. Predpokladané vyhlasovanie výhercov je o 19:00. Po vyhodnotení súťaže, sa presunieme do Collossea, kde zažijeme skutočný tlak! Zahrajú nám čisto skateboardové kapely. Veríme, že 9.-10.6.2017 si nájdete cestu do Košíc, tešíme sa na Vás!

Viac informácii o súťaži a programe nájdete na Facebooku v udalosti alebo oficiálnom webe Tlakers Cassovia skate cupu 2017 webstránke:

FB event súťaž: https://www.facebook.com/events/803039193203265/?ref=ts&fref=ts


FB event afterpárty: https://www.facebook.com/events/125247828042655/?fref=ts

Oficiálny web sútaže: http://www.cassoviaskatecup.sk

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tlak košice

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!