V čom jazdiť v roku 2017? Máme 3 tipy!
Pondelok 15. Mája 2017
Autor: PR
Foto-video: Footshop
0 komentárov

V čom jazdiť v roku 2017? Máme 3 tipy!

Aby si si pri jazdení nevykĺbil palec, nevyvrtol členok a nemal všadeprítomné otlaky, je dobré sledovať evolúciu skateových tenisiek. Za posledných 15 rokov sa totiž stali z obrích chlebov, ktoré vypadali skôr ako keby si mal na nohách nukleárny teniskový nádor, celkom pekné siluety, ktoré ti rozhodne neurobia hanbu ani pri bežnom nosení.

Vans Sk8-Hi

Túto klasiku nájdeš zrejme aj v článkoch s dátumom 2039, 2075 alebo 2113, pretože ako je vidieť na uplynulých 50 rokoch, Vansky skrátka nestarnú. Sú trochu ako divoký mustang z americkej prérie, zozačiatku sú trochu tvrdšie, ale keď si ich skrotíš, robia ti už len radosť. Vybrať si naviac môžeš zo stoviek modelov!

Lakai Fremont

Túto značku na bežných smrteľníkoch len tak nestretneš, takže každý skate fajnšmeker bude hneď vedieť, s kým má tu česť, keď ich zrovna budeš mať na nohách. Sám si ich prítomnosť možno ale vďaka skvelej priedušnosti a nezameniteľnej ľahkosti ani neuvedomíš.

Nike SB Dunk Zoom Pro

Dunky nedávno podstúpili odtučňovaciu kúru, takže už nevypadajú ako zmienený nádor, na ich jazdiacom pohodlí sa však táto diéta našťastie nepodpísala. Nie sú síce tak ľahké ako tenisky od Lakai, zato ich priľnavosť k doske je skrátka bezkonkurenčná. Naviac napríklad tento kúsok je teraz v zľave.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!