Sobota 28. Mája 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

V rebríčku Ride O'Meter Baša Števulová na ôsmom mieste

Každá firma si dá záležať, koho si do svojho teamu zoberie. Sponzorovaní jazdci a jazdkyne nemajú robiť len dobré meno sami sebe, ale aj svojim sponzorom, ktorí na nich míňajú nemalé prostriedky. A tak vznikla spoločnosť zaoberajúca sa zbieraním informácií o jednotlivých jazdcoch a ich „ukazovaní sa“ v médiách po celom svete.

A tak vznikol Ride O'Meter ® - nástroj monitorovania jazdcov vo svetových médiách. Rýchlo sa rozširujúca databáza športovcov v ktorej je viac ako 1500 jazdcov, má svoj jedinečný bodový systém. Každý mesiac si firma sponzorujúca jazdca môže pozrieť, ako je reprezentovaná vo svetových médiách, či už printových, alebo internetových a tak zvážiť svoje ďalšie investície. Službu využívajú jazdci ako Anne-Flore Marxer, Markus Keller, Eero Ettala, Xavier De La Rue, Elias Elgardt, Jp Solberg, Romain De Marchi, Jenny Jones, Šárka Pančochová, Cheryl Maas a ďalší.

Jedinou jazdkyňou zo Slovenska, ktorá využíva službu Ride O'Meter ® je Baša Števulová. Baša sa v rebríčku najpublikovanejších jazdkýň nachádza na super 8 mieste. Z čoho jej sponzori majú určite veľkú radosť. Ženskému rebríčku kraľuje Anne-Flore Marxer. Medzi mužmi prvenstvo patrí Eerovi Ettalovi.

Dúfajme, že Baša pôjde stále vyššie a že sa do rebríčka dostanú aj ďalší naši jazdci. Uvidíme. Top 10 mužov a žien sleduj na obrázku.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!