Videopremiéra Depth Perception v Prahe
Streda 01. Novembra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Videopremiéra Depth Perception v Prahe

Najnovší počin Travisa Rice bude k zhliadnutiu v Prahe 16. 11. 2017 v klube P.M. Ďaleko v Britskej Kolumbii, na nádhernom mieste, ktoré je známe svojimi prírodnými krásami, uvidíte najlepší snowboarding v podaní Travisa Rice a ďalších jazdcov akými sú Bryan Fox, Austen Sweetin a Robin Van Gyn. Film sa vracia ku koreňom snowboardingu a predstavuje jedinečné spojenie každého jazdce s prírodou. Film vás prenesie na naozaj neuveriteľné miesta, kde uvidíte dokonalosť prírody a ten najlepší snowboarding na tejto planéte!

Depth Perception predstavuje úplne iný druh filmu o akčných športoch. Ide do hĺbky a prelínajú sa v ňom časové osi. Vo filme jasne pochopíte čo viedlo Travisa, Austina, Robin a Bryana, aby sa stali tým, čím sú dnes a dozviete sa, ako sa v priebehu storočia vyvíjala krajina Britskej Kolumbie.

Quiksilver s veľkou hrdosťou predstavuje Depth Perception. Pražská premiéra sa koná 16. 11. 2017 v klube P.M. od 20:00. Premiéra filmu začína v 22:00. Vstupenky na premiéru stojí 99 Kč a sú k dispozícii v pražských predajniach Quiksilver (OC Palladium, Nový Smíchov, Arkády a Letňany).

Facebook Event: https://www.facebook.com/events/325527007912142

Prináša Quiksilver, Rubble Films a Helio Collective. Filmované v CMH Galena, vo filme budete počuť pútavý soundrack, ktorý bol zkomponovaný Hannah Holbrook a Kishi Bashi.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: video taser premiera

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!