Vyhodnotenie súťaže s Excelent Mystic SK8 Cup 2016
Piatok 17. Júna 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Vyhodnotenie súťaže s Excelent Mystic SK8 Cup 2016

Všetci, ktorí milujete Prahu, skate a samozrejme Excelent Mystic Sk8 Cup zbystrite pozornosť. Práve sme vyhodnotili našu súťaž a vybrali výhercov vstupeniek na Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 a vecných cien spojených s týmto jedinečným eventom. Poďme sa pozrieť na koho sa usmialo šťastie a kto sa môže tešiť z výhry.

Tohto ročný závod bude znova obrovský, nielen čo sa týka účasti svetových jazdcov ako Austen Seaholm, Ryo Sejiri, Dave Bachinsky, Danny Leon, Roger Silva a jazdkýň ako Eugenia Ginepro a Vanessa Torres, ktoré si zajazdia o prize money 33.000 USD. Predstavia sa aj legendárne kapely ako The Subways, Norma Jean, Walls of Jericho a množstvo ďalších. Toto všetko môžete zažiť za jediný víkend 1. – 3.7.2016.

Celkový počet potvrdených jazdcov sa blíži takmer k 80tke. Počtu jazdcov sa týkala aj naša súťažná otázka. Chceli sme vedieť: Koľko jazdcov streetstyle odjazdí nedeľné semifinále Excelent Mystic Sk8 Cup 2016?

Správnych odpovedí bolo len niekoľko, otázku si bolo treba pozorne prečítať a odpoveď naštudovať na našich stránkach, prípadne v našich článkoch o Excelent Mystic Sk8 Cup 2016. Správnu odpoveď ste samozrejme mohli nájsť aj na oficiálnej stránke eventu: www.excelentmysticsk8cup.cz.

Správna odpoveď bola: 30 jazdcov. 29 postupuje z kvalifikácie + Maxim Habanec (víťaz Excelent MSC

Pozrime sa kto vyhral vstupenky na Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 a super ceny od Mysticu.

1.Cena: 1x trojdenný vstup na Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 + tričko + poukaz na 500Kč do Mysticu  - vyhráva účastník súťaže s nickom Wajco 

2.Cena: 1x trojdenný vstup na Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 + tričko - vyhráva účastník súťaže s nickom MiroFilip

3.Cena: 1x trojdenný vstup na Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 - vyhráva účastník súťaže s nickom Janei 

Všetkým súťažiacim ďakujeme, že sa zapojili do našej súťaže a veríme, že budete s nami súťažiť aj naďalej. Výhercom gratulujeme a budeme ich kontaktovať prostredníctvom emailovej adresy, ktorú zadali pri registrácii na www.boardlife.sk

Ak sa chceš o Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 dozvedieť viac, čítaj naše správy:

Svetoví jazdci na Mystic Sk8 Cup 2016

The Subways, Norma Jean a Walls of Jericho v lete na pražskej Štvanici

Tat2Noise Act: Zvuk, čo sa vám vryje pod kožu... a to doslova!

Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 sa pôjde o prize money 33.000 USD


Hodnotenie:
Článok označený tagmi: mystic excelent skate praha súťaž sk8

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!