Výsledky Mystic Sk8 Cup 2017 - Rišo Tur druhý
Pondelok 03. Júla 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Výsledky Mystic Sk8 Cup 2017 - Rišo Tur druhý

Ďalší v v poradí už 23. Mystic Sk8 Cup pozná svojich víťazov. V mužskom streete putuje zlato do Spojených štátov amerických vďaka Ke´chaud Johnsonovi, druhý skončil Rišo Tury zo Slovenska a tretí domáci Martin Pek. V street preteku žien vyhrala Cvandy Jacobs z Holandska, v bowle kraľoval Danny Lein zo Španielska.

Mystic Sk8 Cup 2017 sa práve stal minulosťou a počet registrovaných jazdcov aj množstvo návštevníkov, ktorí prvý júnový víkend prišli, potvrdilo, že Mystic Sk8 Cup má svoje pevné miesto medzi najvýznamnejšími športovými a kultúrnymi festivalmi v Strednej Európe.

Medzi jazdcami boli teké mená ako Austen Seaholm, Ke´chaud Johnson, Max Kruglov, bazénový špecialista Danny Leon, Rišo Tury zo Slovenska ale aj domáca špička včele s Maximom Habancom a Martinom Pekom. V piatok bola na programe predkvalifikácia EU riderov, sobota bola zasvätená kvalifikačným jazdám v streete a bowle a v nedeľu sa odjazdili semifinálové heaty aj samotné finále streetu mužov a žien, bowl a best trick.

Výsledky:

Street men:

  1. Ke´chaud Johnson, USA
  2. Rišo Tury, SVK
  3. Martin Pek, CZE

Street ladies:

  1. Candy Jacobs, NED
  2. Julia Brueckler, AUT
  3. Ariadne Souza, BRA

Bowl:

  1. Danny Leon, ESP
  2. Dannie Carlsen, DEN
  3. Jaime Mateu, ESP

Okrem športovej časti je každoročne neodmysliteľnou súčasťou Mystic Sk8 Cupu nabitý sprievodný program, ktorý zahŕňa tri večery plné muziky v podaní kapiel a DJs. Headlinerom tohto ročníku boli legendárni The Dewil Wears Prada, Delinquent Habits a Madball za podpory domácich kapiel a DJs.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tury mystic

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!