Výsledky seneckej akcie - Gardenka Skate&Chill Jam 2013
Nedeľa 28. Júla 2013
Autor: Martin Miko

0 komentárov

Výsledky seneckej akcie - Gardenka Skate&Chill Jam 2013

Dňa 27.7 sa uskutočnil 1. ročník Gardenka Skate&Chill Jam, akcia prebehla nad očakávania jazdcov bolo okolo 50 no do súťaže sa prihlásilo 35. Ako prvý sa jazdil jam na štýl ako v Tampe.

Každý jazdec mal 2 jazdy , jedna jazda trvala 1:30 a skatepark sám pre seba. Z pomedzi 35 jazdcov postúpilo 8 do finále, kde mali 2 jedno minútové jazdy. Najlepšie to zvládli chalani z Maduníc, ktorí si celý deň jazdili o úroveň vyššie a už od kvalifikácie bolo jasné že práve oni sa pobijú o prvé miesto.

Konečné poradie 1.Braňo Mrváň 2.Braňo Moravčík 3.Kubo Ivančík 4. Maťo Varga 5. Erik Cvopa. Do 15 rokov to najviac zabil takmer najmladší chalan Jakub Śimonfy z Nového Mesta, ktorý jazdil v slušnej rýchlosti. Na Best tricku na centrálnej prekážke padali neskutočné triky no na Braňa Moravčíka nikto nemal, na jeho 4 metrové ollie cez transfer + Braňo pridal triky ako Fs to Ss Bs Crook, alebo Kickflip 50-50. Viac v pripravovanom reporte.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!