You are Welcome - premiéra Šurany
Štvrtok 15. Marca 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

You are Welcome - premiéra Šurany

You´re Welcome je dokument spájajúci cestovanie, skateboarding a Slovenskú DIY kultúru - teda ľudí, ktorí nečakajú, kým im niekto podmienky na skateboarding pripraví, pripravia si ich sami. Premiéra prebehne 17. marca v Underground bare v Šuranoch.

Film vznikol v lete 2017 vo forme tour po Slovensku s čerstvo zaobstaranou Feličitou a.k.a. "Nomádikom". Po stasrtiplných slovenských cestách, krásach hôr, spaním pod širákom, v špine i čistote, zdraví aj chorobe, s peniazmi aj bez nich (a viac bez nich) sme tak za 10 dní natočili materiál na vytvorenie dokumentu, ktorý okrem skateboardingu obsahuje rozhovory s ľuďmi, ktorí boli v daných mestách aktívny a odpovedali nám na otázky "Ako začať" "Prečo začať" a "Čo robiť" ak mesto, v ktorom žije nedisponuje tým, čo tam je podľa teba potrebné. Proste vstať a DREC! A či už si to nakomponuješ do skateboardingu alebo trebárs volejbalu, rozhovory a zážitky z miest Šurany, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Margecany, Poprad, Spišská Nová Ves, Trnava a Bratislava Ti budú dostatočnou inšpiráciou.

Vstupné: keľo dáš

Film sa samozrejme nezaobíde bez afterparty, o tej viac info čoskoro.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: premiera skate surany

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!