Zlaď sa na Valentína teniskami. Máme tipy aj pre singles!
Nedeľa 12. Februára 2017
Autor: PR
Foto-video: Footshop
0 komentárov

Zlaď sa na Valentína teniskami. Máme tipy aj pre singles!

Pokiaľ zastávaš názor, že Valentín je iba komerčný sviatok podliehajúci západným kapitalistickým tendenciám, bolo by dobré jednať podľa svojho presvedčenia a niečo si kúpiť. Napríklad tenisky, pretože urobia radosť ako páru, tak aj všetkým, ktorí žijú single. Mrkni na naše tipy!

Vansky

Čo môže byť romantickejšie, než skejtovať spolu pri západe slnka. Alebo pri sviečkach, ale nesmieš ísť moc rýchlo, aby ich to nesfúklo. Na skejt skvele poslúži klasika z roku 1966 v podaní modelu Vans Authentic, naviac je to dosť jednoduchá silueta, takže sa hodí k hocičomu! 

Asics

Tenisky od značky Asics síce na ulici len tak nestretneš, to je ale práve dobré k tomu, že keď sa tvoja polovička rozhodne po vzoru pštrosa z trucu zaraziť hlavu do zeme, tak ju ľahko identifikuješ. Je pravda, že hra na pštrosa síce nie je jednou z najčastejších partnerských kríz, ale nikdy nevieš. 

Supra

Skateboardová značka Supra neustále pracuje na nových siluetách, takže pokiaľ chceš vášmu stereotypnému zväzku dopriať aspoň kúsok inovácie, sú na to Supry ako stvorené. Mrkni napríklad na model Supra Hammer Run, ktorý zišiel z výrobnej linky ešte len nedávno! 

Si single a je to dobré

Pokiaľ ti single stav vyhovuje, nesmieš dopustiť, aby náhodou tvoje tenisky prilákali nejakého potenciálneho partnera. Napríklad Crocsy sú jednou z najúčinnejších antikoncepcií, takže s nimi budeš k naplneniu svojho cieľa vskutku blízko.  

Si single a nie je to dobré

Pretože ešte nevieš, s ktorým z potenciálnych partnerov to nakoniec vyjde, musíš to v jednu chvíli rozbehnúť hneď s niekoľkými. Lenže obiehať jedno rande za druhým nie je nič jednoduchého, preto prídu vhod pohodlné tenisky s Boost podrážkou. Mať totiž zlé rande a otlaky v jeden deň, to človeka hneď prejde chuť k životu. 

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Valentín footshop.sk tenisky Vans Asics Crop Crocs Adidas

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!