Zvolenský Pretlak III. + predpremiéra You´re Welcome
Sobota 16. Decembra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Zvolenský Pretlak III. + predpremiéra You´re Welcome

Zvolenský pretlak má svoje tretie pokračovanie! Tento rok sa môžete v kotolni tešiť na kvalitnú skejtovačku, skvelé pivko a ešte lepšiu kapustnicu, množstvo cien, tombolu, živú hudbu v podaní umelca Samča Brata Dážďoviek a raggae akustiky od N3O! Okrem toho premiéry videí YOU´RE WELCOME + ALIBABA a 40 KRÁTKYCH SPÁNKOV 2. LowCost

ALIBABA A 40 KRÁTKYCH SPÁNKOV vol.2.: Video mapujúce skejtovú tour po Rumunsku v zložení Matúš Mozola, Mitch, Maroš Čáky, Dodo Filkus a Martin Havran. Tak ako v prvom dieli, sa môžete tešiť na kopec zábavy, smiechu, skateboardingu, alkoholu, slobody a obmedzeného soundtracku. Spolu s video sa môžete tešiť aj na zin, plný fotiek z obidvoch tour!
Prvý diel si môžete pozrieť tu: https://vimeo.com/196635507

YOU´RE WELCOME: "You´re welcome" je názov filmu, ktorý sa točil toto leto. Išlo o zmapovanie DIY skate scény na Slovensku formou 10dňovej tour na čele s Feličitou plnou smradľavou bandov skatetodruhov. Navštívili sme mestá ako Šurany, Veľký Krtíš, Rimavská Sobota, Margecany, Spišská (eja eja), Poprad, Zvolen, Bratislava a Trnava. Dali sme do toho dušu aj s pneumatikami tak dojdzi. Na akcii si pozrieme jeho predpriemernú, trochu pracovnejšiu, o to v niečom dzivšiu verziu :)

LowCost Diktát: 15:00
Game of Skate v minirampe: 15:30 - 17:30
LowCost Diktát: 17:30
Best Line Contest: 18:00
Alibaba a 40 krátkych spánkov II.:18:30
You´re Welcome: 19:00
Samčo Brat Dážďoviek: 20:00
N3O: 21:00

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: pretlak zvolen Lowcost

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!