Sobota 03. Novembra 2012
Autor: lentila

0 komentárov

Súťaž o vstupenky na Red Bull Soundclash

Red Bull prináša na Slovensko unikátny koncept hudobnej konverzácie. Už 16.novembra 2012 v budove Starej tržnice v Bratislave sa na dvoch pódiách predstavia dve kapely. Legendárny Vidiek a najlepšia koncertná kapela roka Puding Pani Elvisovej predvedú jedinečný hudobný súboj.

Chronicky známe pesničky, ako ste ich doteraz nepočuli. Red Bull Soundclash prichádza premiérovo na Slovensko. Ak chceš byť súčasťou tejto skvelej show máme pre teba súťaž o 2 vstupenky. 

Na to, aby ste vyhrali stačí len správne odpovedať na našu súťažnú otázku. Zo správnych odpovedí následne vyžrebujeme výhercu.

Koľko bodovaných kôl bude mať súboj Red Bull Soundclash v Bratislave?


Táto súťaž je už ukončená.

Je to jednoduché, ak si registrovaný, stačí označiť správnu odpoveď na otázku a si v žrebovaní o skvelú cenu. Ak si sa neregistroval, urob to, je to zadarmo a nezaberie to viac ako minútu.

Súťažiť môžete do 8.novembra 2012!!!

Správnu odpoveď nájdeš v našej správe:

Red Bull Sounclash mieri na Slovensko alebo na www.redbull.sk/soundclash

Atmosféra pred súbojom hustne!!! Puding Pani Elvisovej a Vidiek si to pred svojím hudobným súbojov rozdali aj na bratislavskej Miletičke. Pozri video: 

Nie je pochýb, že ťa čaká skvelá show a súboj, v ktorom môžeš o víťazovi rozhodnúť aj ty!!!

Pozrite sa, ako vyzeral minuloročný Red Bull Soundclash v Prahe: 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!