Absinthe Films a premiéra Eversince v Bratislave
Streda 30. Septembra 2015
Autor: Boardlife
Foto-video: Pavol Hán/Photopablito
0 komentárov

Absinthe Films a premiéra Eversince v Bratislave

Napísali sme to už viac krát. Sme veľmi radi, že sa na Slovensku aspoň raz ročne zastaví pro snowboardová produkcia so svojím počinom, jazdcami, spácha tu premiéru a veľkú žúrku. Za toto vďačíme Snowboardfestu a Jožovi. Tak tomu bolo aj tento rok. Znova Absinthe, znova skvelý film a znova jazdci.

Písať tu dlhosiahle traktáty nemá význam. Stačilo prísť v piatok do nádherného architektonického priestoru bratislavskej Design Factory, užiť si film, pokecať s jazdcami, potancovať na pecky od Juniora a Yanka a v sobotu ste sa mohli liečiť vývarom a ibuprofenom. Áno, bolo super! Poďme sa preniesť na piatkovú premiéru prostredníctvom fotiek od Pabla.

Chalani prišli v piatok, ako sa patrí, tour busom. Veľký čierny Eversince autobus by vedel veľa rozprávať. Pohostenie v reštike a podvečer sa mohlo ísť na premiéru do Design Factory. Tam medzitým vrcholili prípravy. Plátno, bary, vip dostupné každému. Super bolo, že ste sa mohli stretnúť, pojkecať, nechať si podpísať plagát jazdcami v priestoroch. Žiadne tajné, uzamknuté dvere. Počas večera sa popíjalo pivko, Jägermeister a vo vysokých otáčkach nás udržoval Red Bull. Video sa púšťalo okolo polnoci, na pódium prišli jazdci a tvorcovia Patrick Armbuster a Vlad, niečo povedali, zakývali a išlo sa na film.

Najnovší počin od Absinthe Films s názvom Eversince je nadupaný. Kopec streetu, ale aj zasnežených plání! Určite treba vidieť a mať ho vo svojej zbierke snowboardových videí. Dá sa kúpiť prostredníctvom iTunes (už čoskoro). Chalani navštívili množstvo krajín ako India, Švajčiarsko, Taliansko, USA, Rakúsko. Určite treba film vidieť!

Nezabudli sme ani na tombolu v ktorej hlavnou cenou bol snowboard Capita, kopec darčekov od Absinthe films, Dakine, Coal, Flachauwinkl a ďalších. Už si ani nepamätám ako tombola prebiehala, ale víťazkou sa stala slečna. Nech sa príjemne jazdí. Kto mal chuť mohol počas premiéry pokecať s jazdcami a tvorcami, nechať si podpísať plagát, alebo nejakú časť tela. Premiérová noc sa niesla v pohodovej atmosfére a už ani neviem ako, zrazu hodinky ukazovali 5:00 ráno. Chalani nastupovali do autobusu a mali sme 100% chutí ísť s nimi aj do Budapešti. No nakoniec záverečné pivko, fotečka a hor sa na ranné mhd.

Teraz už fotky od Pabla, ktoré vás prenesú naspäť na premiéru.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: absinthe eversince premiera bratislava

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!