Bloody Thursday a nová sezóna 14/15 - ep.1
Štvrtok 11. Decembra 2014
Autor: Boardlife
Foto-video: Kvetko
0 komentárov

Bloody Thursday a nová sezóna 14/15 - ep.1

Po letnej pauze tu máme znova zimu. Jasná spustila svoje vleky a sprístupnila zjazdovky. Využil to samozrejme aj lokál hero Kvetko, ktorý prichádza s novými epizódami Bloody Thursday. Čo má nové? Ako vyzerá úvodná časť a všetko podstatné sa dozviete v nasledujúcom miniinterview aj s videom.

BLF: Ahoj Kvetko, čo sa zmení v novom BT oproti minulej sezóne?
Kvetko: Tak poďme na to, tak že zmena v novom BT bude určíte nové intro, ak bude sneh tak dúfam že aj nejaké nové prekážky, a hlavne nové triky, čo závisí hlavne od riderov. 

BLF: Upgradol si nejako výbavu na natáčanie? V čom išla technika dopredu? Intro si robil ty?
Kvetko: Nová výbava na natáčanie bude a to nová kamera, vrtuľník a aj koľajnice na kameru tak že ideme hore:) ale samozrejme hlavnou kamerou aj naďalej ostáva stará dobra GP 3+ black, pretože je najspratnejšia a do vačku. Nové intro mi pomohol vymakať Patrick Paulínyi, za čo mu ďakujem, je to fakt super vie to chalan. 

BLF: Aká je vlastne myšlienka BT?
Kvetko: Hlavná myšlienka BT je propagovať snb hlavne ten freestylový, aby sme ľudí motivovali, že to nie je len jazdenie po zjazdovkách, ale je to aj o niečom inom a dá sa na tom omnoho hodnotnejšie zabávať, hlavne v parku, ale keď padne prašan tak aj posurfovať po okolitých žľaboch, veď ich máme dostatok. To znamená, že edity by sme chceli urobiť aj s prašanových dní, poklal nám to zima dovolí, ak nie tak to budú edity len z vrr rúry, ale ja verím, že tento rok si prašan užijeme...

BLF: Povedz nám niečo o prvej epizóde? Kto kde, prečo?
Kvetko: No a v novej epizóde sa objaví množstvo chalanov z celého Slovenska, pretože sú už všetci nažhavení na zimu a tak sme sa všetci stretli pri našej už tradičnej rúre (neviem čo by sme bez nej robili :D) v prvom edite jazdia: Lukáš Droppa, Boris Karolčík, Peter Leder, Patrik Palulínyi, Kubo Brziak a legenda Tomáš „Špagy“ Korčok, ktorý po asi piatich rokoch opäť začal jibbovať a celkom slušne mu to aj kĺzalo. Verím, že sa bude páčiť a že nám bude počasie priať, aby sme mohli čo najskôr postaviť park na Otupnom. Tak že let it snow
vidíme sa!

Zaspomínať si na Bloody Thursday z minulej sezóny môžete v nasledujúcom článku, kde nájdete aj všetky videá.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: bloody thursday kvetko jasna paulinyi

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!