Roman Röth a jeho profil + interview
Nedeľa 01. Decembra 2013
Autor: Boardlife

1 komentár

Roman Röth a jeho profil + interview

Roman Röth patrí posledné roky k stáliciam slovenskej najmä jibovej scény. Býva/býval v Bratislave, navštevoval rôzne strediská a akcie. Romanovi sa podarilo dať odkopy zábery z minulej sezóny a vy si teraz môžete pozrieť jeho edit. A prečo býval v Bratislave? No lebo zanechal prácu grafika a vydal sa za dobrodružstvom zvanom shaping.

Roman Roth profil 2013

BLF: Ahoj Roman, ako si trávil minulú sezónu, kde si všade bol jazdiť, čo sa ti páčilo, ako sa darí v robote, aké baby sa ti páčia, či ešte strieľaš guľôčky, čo máš nové a tak....

Roman: Minulá sezóna bola super, veľa som jazdil s Blchom, s Frontline klubom, čiže veľa Stuhlecku, Donovaly, Bila a ku koncu sezóny sme boli pozrieť Štrbské a Špindl.

BLF: Prvá otázka bola určite vyčerpávajúce, poďme ťa vyčerpať úplne. Kde budeš na Silvestra, kde chceš jazdiť, čo chceš jazdiť, s kým chceš jazdiť. Budeš točiť, fotiť, alebo sa len tak zabávať jazdením, nebodaj súťaže.

Roman: Tak sezóna je u mňa tento rok jasná, práve som sa pobalil a o chvíľu vyrážam na Stuhleck, doplniť rady v shapers crew. Celkom sa teším, vypadnúť trochu z preľudneného bratislavského uponáhľaného života. Tak hádam sa kreatívne vyžijem a postavíme pre vás top park „kúsok“ od Bratislavy.

Na záver to celé zhrnieme. Nech sa darí!

PS: Roman mal naozaj naponáhlo a tak sa nevenoval všetkým položeným otázkam. To vôbec nevadí, sledujte jeho jazdenie.

Hodnotenie:

Komentáre

1 komentár
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!

stulo
stulo Rotik, big Ups!!!
Pridané: 20:13 01.12.2013