Samo Jaroš a Dávid Kordiak úspešne točia doubles
Streda 30. Decembra 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Samo Jaroš a Dávid Kordiak úspešne točia doubles

Matej Matys, tréner Sama Jaroša nám zaslal príjemný edit zo Samovho a Dávidovho tréningu v rakúskom stredisku Kaltenbach v Zillertali. Chalani záverečné dni roka 2015 strávili jazdením a trénovaním a treba povedať, že sa riadne posunuli dopredu.

Ako uvidíte v krátkom edite, auto šlape dobre a chalani ešte lepšie. Samo Jaroš vysiela veľmi štýlové triky, medzi ktoré patrí Bs 720. Čo sa týka techniky odjazdená Bs 1080 double cork s grabom, Double backflip indy a ďalšie.

Hecol sa aj Dávid Kordiak, ktorý má do nafukovačky v Line 36 naskákané všetky štyri smery, no potreboval ich vrátiť aj na snehu. Usilovne na nich pracuje, dôkazom sú ustáte Fs 1080 double, Cab double underflip a ďalšie.

Chalanom určite pomohol tréning v centre Line 36 a takisto aj profesionálne vedenie Samovho trénera Mateja Matysa. Len tak ďalej, tešíme sa na vás v zime. ďalší tréningový plán tejto trojice sa odohráva po Novom Roku v rakúskom Kaltenbachu.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: jaros kordiak matys double

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!