Svetoznámy freeride jazdec Xavier de la Rue a jeho “Part from Nation“
Piatok 19. Decembra 2014
Autor: Robo

0 komentárov

Svetoznámy freeride jazdec Xavier de la Rue a jeho “Part from Nation“

Xavier de la Rue - úspešný freeride jazdec a niekoľkonásobný víťaz prestížnych pretekov svetového pohára Swatch Freeride World Tour, sa v poslednej dobe rozhodol, že titulov a ocenení má už dosť a so svojím tímom spolušialencov začal tvoriť videa na pokraji možností.

Po tom množstve videí s tematikou vysnežených žľabov, či riedkych lesíkov sme si mysleli, že už sme videli všetko, čo sa dá v tomto prostredí robiť. Avšak ukázalo sa, že spojenie vysokohorskej turistiky, horolezectva a jazdenia v skutočne strmých stenách posúva pojem freeride opäť o kus ďalej a ukazuje nový extrémny smer.

Samozrejme so sprísnením podmienok, v ktorých títo nadšenci jazdia, sa sprísnili aj ich požiadavky na ich vybavenie, ktoré v týchto podmienkach používajú. Výrobcovia sa všemožne snažia držať krok s potrebami jazdcov ako je Xavier a aj preto vznikol freeridový skvost od Rossignolu XV magtek, ktorý ti, ako jediný na Slovensku, dáme otestovať úplne zadarmo. Pro model XV Magtek ale aj ostatné snowboardy z kolekcie 2014/2015 môžeš otestovať v týchto termínoch.

Ak už nemôžeš vydržať a chceš mať niektorý z týchto snowboardov doma, príď ku nám do shopu na Kutuzovovej 11, kde ti ochotne poradíme, alebo objednavaj na http://www.boardlifecentrum.eu

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: xavier rossignol boardlifecentrum

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!