Test Rossignol & Boardlife Jam 2015 – Ski Bachledova
Piatok 16. Januára 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Test Rossignol & Boardlife Jam 2015 – Ski Bachledova

Druhý víkend testovačiek a jamov na Test Rossignol & Boardlife Jam 2015 sme zakončili v stredisku Ski Bachledova. Najvýchodnejšie stredisko z našich testovačiek, takže určite bude dzivo. Ski Bachledova bola už piatou zastávkou. Pozrime sa ako sa testovalo, súťažilo a jamovalo.

Rozložiť stany, pripraviť testovací materiál ktorý obsahoval vyše 44 párov najnovších lyží a 21 snowboardov z kolekcie 14/15 značky Rossignol, osadiť a vybudovať prekážky na Boardlife Jam zaberá dosť času. Našťastie celý team je zohraný a tak sa stíha. Už od cca o deviatej ste si mohli prísť vyskúšať materiál, informovať sa, alebo len tak poobzerať čo je nové.

Report zo strediska Ski Bachledova si rozdelíme na tri časti v prvej sa budeme venovať testovaniu, v druhej to budú súťaže s Corny.sk a v tretej sa pozrieme na Boardlife Jam. Takže k testovaniu. Vyššie sme už spomenuli, koľko lyží a snowboardov ste si mohli otestovať. Na svoje si prišli ako turistickí a rekreační jazdci, tak aj už skúsenejší, ktorí presne vedeli čo potrebujú. Stačilo nám ako zálohu nechať preukaz totožnosti a mohli ste sa šantiť do sýtosti.

Nedá sa povedať, ktoré z lží a snowboardov boli najviac využívané a testované. Každý model má iné špecifikácie a je vhodný na iný druh jazdenia a pre iný typ jazdca. Testovaný materiál a hlavne snowboardy s viazaniami a kopec doplnkov k tomu nájdete na našom e-shope Boardlifecentrum.eu a kamenej predajni v Bratislave. Stačí si zapísať, alebo zapamätať, ktorú dosku či lyže ste testovali a páčili sa vám.

Po piaty krát na našich akciách nechýbali ani pravidelné súťaže s Corny.sk. Snažíme sa ich robiť každú hodinu, keďže záujem o ne je veľký. Súťaží sa hlavne v týchto troch disciplínach. Corny Run – kto si chce zabehnúť pre chrumkavú a zdravú odmenu? Stačí odložiť lyže a dosky, pripraviť sa, pozór, štart. Nie je to 12 minutovka, ani beh na 1500 m. Krátky beh za zapichnutými Corny tyčinkami a späť k štartérovi Robovi. Vyhráva najrýchlejší. Druhou obľúbenou disciplínou je Corny Hole. Hod tyčinkou Corny na cieľ. Koho tyčinka je bližšie, ten postupuje do ďalšieho kola. Tu nerozhoduje fyzická kondícia, ale skôr presnosť pohybov.

Treťou veľmi zábavnou disciplínou je jedenie tyčiniek Corny na rýchlosť. Rozbaliť a čo najrýchlejšie tyčinku zjesť. Jednoduché a zábavné. Všetci účastníci súťaží si odnášajú svoje tyčinky a víťazi ešte k tomu aj vecné ceny od partnerov súťaží Boardlifecentrum.eu a Rossignol. Skvelé spestrenie testovačky a dňa v stredisku.

Počas celého dňa vyhrávala hudba, komu bolo zima mohol sa ohriať teplým Isoline čajom, alebo skúsiť balance board. V zimných podmienkach, na nie úplne rovnej podložke, šmýkajúcim sa valcom, alebo v lyžiarskych topánkach to naozaj nie je ľahké.

Neoddeliteľnou súčasťou je aj Boardlife Jam. Aj v Ski Bachledová sme pre vás vybudovali menší skok a pospájali VR rúru. Jam je určený pre začínajúcich freestyle jazdcov, alebo jazdcov, čo sa väčších prekážok boja. Naučiť ste sa tu mohli svoju prvú otočku, alebo grab, poprípade boardslide na rúre. Ani rideri z testovacieho teamu neostali na ocot a super si zajazdili. Najlepší z jazdcov bolo odmenení cenami od partnerov Boardlife Jamu.

Ďakujeme, že ste nás navštívili aj v stredisku Ski Bachledova. Užili sme si s vami kopec zábavy, poradili pri výbere lyží/snowboardov a strávili príjemný deň. Vidíme sa ďalší víkend, teda už zajtra. Kde? Sledujte informácie o všetkých zastávkach Test Rossignol & Boardlife Jam 2015.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: boardlife jam test rossignol corny bachledova

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!