Test Rossignol & Boardlife Jam 2015 – Snow Paradise Veľká Rača
Sobota 10. Januára 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Test Rossignol & Boardlife Jam 2015 – Snow Paradise Veľká Rača

Naše Rossignol testovacie centrum a celý Boardlife jam presúvame do ďalšieho strediska. Tentoraz ste sa na nás mohli tešiť na Snow Paradise Veľká Rača. Počasie sa začalo čertiť a my sme vstávali do rána s novým 10 cm fresh snehom. Nevadí, testovať sa dá za každých podmienok a radšej 10 čerstvého ako sa šúchať po kameňoch.

Klasicky si všetci záujemcovia mohli vyskúšať snowboardy a lyže z modelovej rady 14/15, porozprávať sa o nových technológiách v doskách a lyžiach so skúsenými pomocníkmi, čo to povyskúšať a stráviť príjemný deň na svahu. Už od pol deviatej sú k dispozícii snowboardy pre dievčatá, chalanov, turistických jazdcov, ale aj pouličných jiberov. Nepotrebujete ani vlastné viazanie, keďže ku každej doske bolo jedno k dispozícii. Stačia len vlastné topánky, preukaz totožnosti a ide sa testovať.

To isté platilo aj o lyžiach s tým rozdielom, že okrem vlastných lyžiarok ste ešte využili aj vlastné lyžiarske palice. Čas na otestovanie viacerých modelov bol dostatočný. Veď sme pre vás boli k dispozícii od 8:30 až do zhruba 15:00. Samozrejme sa našlo viacero vášnivých jazdcov, ktorí svoje vypožičané dosky, alebo lyže vracali až okolo pol štvrtej. Nevadí, sme radi, že ste využili možnosť zajazdiť si na niečom novom, pred kúpou vyskúšať a rozhodnúť sa. Všetok testovaný materiál nájdete na našom e-shope Boardlifecentrum.eu za super ceny.

Ani na Veľkej Rači nesmeli chýbať každohodinové súťaže s naším partnerom, zdravými cereáliami Corny. Preveriť kondíciu pomohol Corny run, keď sa za do snehu zapichnutými Corny tyčinkami rozbehla desiatka súťažiacich, alebo aj veľmi obľúbený Corny hole v ktorom sme dokonca museli urobiť vyraďovacie súťaže, kým sme sa prepracovali do finále. Klasikou je už rýchlostné jedenie tyčinky Corny. Všetci víťazi boli ocenení darčekmi od Rossignol a Boardlife.sk. Každý účastník súťaže, či už vyhral, alebo nie si odniesol tyčinku Corny.

Testovačka pokračovala celý deň a tak isto aj sneženie. každou hodinou pribúdali nové centimetre, ktoré tak stredisko potrebovalo. Ak ste sa chceli schovať pred snežením, mohli ste využiť naše stánky. Popri schovávaním sa pred nepriazňou počasia sme vám ponúkli Corny, alebo teplý Isoline čaj.

Bohužiaľ sa nám nepodarilo osadiť prekážku tak, aby bola bezpečná, takže Boardlife Jam sme vymenili za ďalšie súťaže. Dúfame, že nám to prepáčite a na Veľkej Rači sa uvidíme nabudúce už aj s poriadnym setupom prekážok na náš malý jam.

Ďakujeme všetkým, čo sa zúčastnili akcie Test Rossignol & Boardlife jam 2015 v stredisku Snow Paradise Veľká Rača, fajne si otestovali nový materiál a nebudú kupovať mačku vo vreci. Zbaliť sa a idem do ďalšieho strediska. Tešiť sa môžete na reporty zo strediska Ski Park Kubínska Hoľa a ďalších. Termíny všetkých testovačiek a Boardlife Jamu nájdete na www.boardlife.sk/rossignol

Dovidenia.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: rossignol test velka raca testovacka

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!