Pondelok 24. Decembra 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Touch The Snow – slovenské snowboardové full video by Peter Čaja

Na Vianoce vám spolu s Peťom Čajom prinášame full slovenské snowboardové video Touch The Snow. Viac informácií o videu, jazdcoch v ňom a všeličom inom sa dozviete v ďalších riadkoch. Video Touch The Snow ste si mohli aj kúpiť za 5€ a podporiť tak slovenskú snowboardovú scénu. Kto tak učinil, tomu ďakujeme.

Touch The Snow

Peťo Čaja: Takýto film som chcel točiť už skôr, ale technické vybavenie mi nedovoľovalo dosiahnuť to, čo som chcel. Pred dvoma rokmi som sa do toho pomaly pustil. Názov ma napadol už skôr - Touch The Snow som vybral preto, lebo na Slovensku sneh vydrží len zopár mesiacov a jazdci musia opäť čakať na ďalšiu nádielku snehu. Zajazdiť si po letnej sezóne je naj.

Film sa začal točiť v januári 2010, bol natáčaný prevažne na Slovensku v Nízkych a Vysokých Tatrách a v okolí Bratislavy, Banskej Bystrice, Liptovského Mikuláša. Je prevažne zameraný na street spoty, keďže snehové podmienky na backcountry to veľmi nedovoľovali. Okrem spotov sa točilo aj v snowparkoch Donovaly, Plejsy, Štrbské Pleso, Jasná a český Špindlerův Mlýn.

Snažil som sa zachytiť celú snowboardovú elitu Slovenska, vo filme nájdete jazdcov ako: Martin Dedinský, Peter „Kuko“ Pap, Roman Röth, Maroš „Kriaky“ Petráš, Ľudko Snovák, Milan „Dróty“ Purdeš, Peter Leder, Denis Nguyen, Kveto Slávka, Patrik Paulinyi, Kubo Brziak, Mišo Nehéz, Maťo Blaško, Maťo Dolník, Janko Tatarka, Matej Matys, Maťo Nedorolík, Tomáš Gríger, Igor Macák, Marek Hliničan, Dušan Bízik, Martin Rybanský a zajazdím si tam aj ja. Film bude rozdelený na časti - 2x street montage, freeride montage a snowpark montage.

Pripomeňme si aj videopremiéru v Bratislave, ktorá bola naozaj na hranici!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!