X Park v Starej Ľubovni - snowboarding x dizajn
Pondelok 30. Januára 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

X Park v Starej Ľubovni - snowboarding x dizajn

Zaujímavé skĺbenie snowboardingu a dizajnu v jeden celok. X Park v Starej Ľubovni nie je len miestom, kde si môžete príjemne zajazdiť, ale je aj miestom, kde sa skĺbil dizajn a športová aktivita. Pozrite si čo všetko vytvoril Igor Štefaňák s kamošmi, stojí to za to.

"XPARK / idea, projekt areálu, jednotný vizuálny štýl, produkt, interiérový dizajn / XPARK je športový, rekreačný a multifunkčný areál zameraný najmä na freestylové športy. Na Slovensku je to jediný snowpark vybudovaný priamo v meste a ako prvý postavený z hliny, kde sa jazdí na prírodnom snehu. V XPARKU sa nachádza 200 metrov dlhý vlek, osvetlenie, ozvučenie, detská zjazdovka, vyše 20 prekážok rôznej náročnosti a charakteru vhodných na lyže, snowboard a bicykel. Víziou XPARKU je vytvoriť podmienky pre každého, no najmä pre deti a podchytiť mladé generácie, aby sa venovali outdorovým športom, pohybu v prírode, trávili viac času vonku a nemuseli za športom veľa cestovať, aby sa šport a príroda stala ich zdravým životným štýlom. Pri tvorbe tohto areálu a jednotného vizuálneho štýlu sme sa snažili zachytiť ducha doby, keď športové lyžovanie stálo pri svojom zrode. Vychádzali sme aj zo snowboardingu, miestnych lesov a dávnych čias tohto svahu, kde bol v minulosti vlek."

O dizajn sa postaralo: www.detailstudio.sk

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: xpark lubovna stefanak

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!