Znova príjemný deň v Jasnej, štvrtok ako sa patrí!
Štvrtok 15. Februára 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Znova príjemný deň v Jasnej, štvrtok ako sa patrí!

Niekoľko dní sneženia, hmly a vetra vystriedal deň so slnkom, bezvetrím a skvelými podmienkami na jazdenie. Využiť takúto príležitosť nenechali napospas kamoši z viacerých kútov Slovenska. Miestne legendy spod Chopku ako Kvetko, Kajo, Janko, Špagi, doplnené legendou z ďalekého východu Drótym, ďalšími miestňakmi ako Davem, Brezkom, mixnuté susedmi z Bystrice Kukom a Kurom a doplnené ďalším množstvom kamarátov ako Lukáš, Jožko, Feďo a ďalšími, si užili deň do sýtosti.

V Jasnej sa jazdilo prakticky všetko. Centrál, napočudovanie vydržal aj dva vývozy Funitelom, lukovské žľaby, derešské, úplne všetko. Tentoraz bola výhra jazdiť žlabotá, miesto klasických nafúkaných pláni. A tak to aj vyzeralo. Všetko počmárané. HZS vyhlásila dvojku, no opatrnosti nikdy nie je dosť. Našťastie všetko v tejto oblasti severných žľabov držalo. Menšie splazíky však patria k jazdeniu.

Na obed sa začal z juhu na sever prelievať veľký, ba až gigantický mrak. Našťastie sa prelieval len trocha a skvelá viditeľnosť ostávala až do záverečnej. Všetko popísané, môžeme ísť domov. Ešte sa zastaviť v apresku na jeden, západ slnka a šup ho do postieľky. Ďakujeme za skvelý deň!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: jasna chopok powder freeride

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!