Snowpark Karolinka
Piatok 25. Októbra 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Snowpark Karolinka

Primárne sa venujeme slovenským snowparkom, ale Snowpark Karolínka sa nachádza v tesnej blízkosti hraníc s Českom. Stredisko Ski Karolínka sa nachádza len 40 km od Púchova smerom na Ostravu. Miestni shaper v ňom každý rok budujú zaujímavý snowpark, ktorý navštevuje viacero Slovákov.

Dĺžka snowparku je 700 metrov, hlavná časť parku má umelé osvetlenie. Snowpark sa shapuje každý deň. A aké prekážky v ňom nájdete?

Jibové prekážky: kink box, street rail 5m, up rail 4m, double kink rail, steet rail hokejka, ypsilon rail, straight box4m, straight rail 4m, street rail 6m, street box 6m, kink box, rainbow, double kink box, double kink rail malý, mail box.

Skoky: table 6m, table 8m a  table 12m.

Prevádzková doba počas sezóny je od 8:30 do 16:00 hod. Nočné jazdenie je od 17:30 do 20:30 v stredu, štvrtok, piatok a sobota. Cena denného skipasu je od 320 Kč pre deti a 400 Kč pre dospelých. Vstup do snowparku je bezplatný.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!