Utorok 24. Mája 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Snowpark Krivuľa

Snowpark Krivuľa sa nachádza priamo v meste Stará Ľubovňa na Zimnej ulici. Prekážky sú rozdelené na dve časti: 1. časť - dvojrail a box, ktorý je osvetlený nonstop pouličným osvetlením sa nachádza hneď vedľa cesty na Okružnej ulici, pri skateparku a športovej hale.

Ostatné prekážky sú o 500 m vyššie hore na svahu nazývanom Krivuľa na Zimnej ulici. Všetky prekážky majú hlinené nájazdy, skoky a dopady sú celé hlinené, čiže sú pojazdné. Snowpark nemá vlek, ani ratrak, čiže si treba priniesť kondičku a lopatku.

Zostava prekážok na sezónu 2010/2011: rovná bedňa 6 m s osvetlením, rovný dvojrail 4m s osvetlením, rovná bedňa 8 m, malý kicker, lomený rail 6 m, bongovaci kolík s kickrom, rovný rail 6m, rovný rail 8m, drevená guľatina osadená dohora 5 m, drevená guľatina osadená dohora 6 m, corner 8 m, funbox pyramída 5 m.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!