Pondelok 23. Januára 2012
Autor: Kristián

0 komentárov

Snowpark Skipark Ružomberok

Menší snowpark sa nachádzajúci sa v stredisku Skipark Ružomberok. K dispozícii sú štyri platformi s jibovými a skokovými prekážkami. Do parku platí špeciálny lístok. O výstavbu sa postarali chalani z Ypsilonu.

Snowpark je rozdelený na štyri platformy s prekážkami. Na prvej platforme nájdete kinknutú bedňu s dvoma nájazdmi a vedľa nej šikmú bedňu. Na druhej jibovej platforme sú umiestnené rovná bedňa a rúrka, slúžiaca na viacero účelov. Môžete ju jazdiť priamo, alebo aj z boku, kde je mini rádius. 

Tretia platforma je skoková a s jedným railom. Na skokovej sa nachádzajú dva skoky o veľkosti table 6 a 11 metrov. Na bočnej strane to je dlhý streetový rail s dvoma kinkami. V záverečnej časti je quarterpipe, bonkovací sud a multifunkčná bedňa. Kreativita chalanom určite nechýba.

Celodenný parkový lístok stojí 10€ a zahŕňa vyvezenie kabínkou, vlek pri parku. Vic informácií o stredisku na: www.skipark.sk Určite tento snowpark stojí za návštevu, je určený začínajúcim a mierne pokročilým jazdcom, ale aj pros si tam nájdu miesto na zábavu. Snowpark pravidelne upravujú shaperi a taktiež sa tam budú konať akcie. 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!