13. násobným Majstrom Slovenska je Majster Majstrov!
Nedeľa 05. Apríla 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

13. násobným Majstrom Slovenska je Majster Majstrov!

Tákže, na Slovensku máme svetový unikát. Matej Matys posunul svetový snowboarding zase o kúsok vyššie a ďalej. Ako to? No Majster Slovenska vo freestyle snowboardingu roku 2015 organizácie SLA sa stal Majstrom Slovenska vo freestyle snowboardingu 2015 organizácie SAS.

Matej Matys si tak odnáša 13. titul Majstra za sebou, a asi tretí double titul. Možno je to mätúce, ale je to tak :) Vlastne takto: Výsledky zo záverečného slopestyle SAS snowboardového pohára sú nasledovné. 1. Matej Matys, 2. Boris Karolčík, 3. Samo Jaroš, 4. Piotr Tokarczyk (PL), 5. Lukáš Droppa, 6. Matej Dolník, 7.Dušan Bízik, 8. Juraj Kerpčár, 9. Filip Ponechal, 10. Kusý. Boli aj baby a to 1. Zuzka Medlová, 2. Kristína Kulik 3. Evka Hanic.

Jazdilo sa na dvoch skokových platformách v snowparku strediska Jasná - Nízke Tatry, k tomu sa skákalo ja cez hokejku ako ollie ccontest. Najviac vypopil Boris Karolčík a z báb Kristína Kulik. Celkové výsledky pohára si dáme v ďalšej správe.

Súťažnému športu zdar. Pohov.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: sas pohar preteky jasna

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!