16. ročník Hotzone.tv Park Opening Hintertux odštartoval, nechýba ani Zoltán Strcuľa
Piatok 02. Októbra 2020
Autor: Boardlife

0 komentárov

16. ročník Hotzone.tv Park Opening Hintertux odštartoval, nechýba ani Zoltán Strcuľa

Ako sme vás v predchádzajúcich dňoch informovali, tak v rakúskom ľadovcovom stredisku Hintertux a miestom Betterpark odštartoval už 16. ročník otváračky pod názvom Hotzone.tv Park Opening Hintertux. Zo slovenských zástupcov sa na ňom zúčastňuje Zoltán Strcuľa.

Streda privítala jazdcov slnečným počasím s príjemnými teplotami. Jazdci si tak mohli vyskúšať viacero prekážok, ale aj skokov. Vo štvrtok prebehla aj súťaž Werni Stock Invitational na veľkom skoku. Sobota bude patriť súťaži Metal Battle Rail Contest hosted by SANE! Snowboarding, ktorá je určená hlavne pre railomilovníkov. Tu nebude chýbať ani Zolo.

Sledujte video zo stredy.

Ako dopadla súťaž the Werni Stock Invitational, ktorá sa konala na veľkom skoku a kde si zajazdili pro rideri spolu aj s amatérmi? Nasledovne:

Best Rider - Ethan Morgan (GER)

Best Trick - Clemens Millauer (AUT) - Frontside 14 Tail 

Best Style - Torgeir Bergrem (NOR)

Best Rookie - Moritz Amsuess (AUT)

Pozrite si fotky od @MonEpic a @becknaphoto

Informácie o Hotzone.tv Park Openingu na Hintertuxe nájdete aj na facebooku: https://www.facebook.com/HotzoneParkOpeningHintertux/

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!