Utorok 08. Februára 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

4.marca na Quiksilver Snow Jam 2011 prídu Markku Koski, Mathieu Crépel a ďalší

Pomaly sa blížia dve veľké akcie v Česko-Slovensku. Nie veľké, ale priam tie najväčšie! U nás to bude štvor hviezdičkový TTR pretek - Sony Ericsson Snowboard Fest a u susedov v Čechách to bude Quiksilver Snow Jam 2011 – 3*TTR akcia. Teraz si priblížime Snow Jam 2011.

Quiksilver Snow Jam je už tradične najväčšia snowboardová súťaž v Čechách, reportáže z minulých ročníkov ste si mohli pozrieť u nás na www.boardlife.sk. Celé sa to začína 3.3.2011 – kedy je naplánovaný tréning jazdcov. Na piatok 4.3.2011 je pripravená kvalifikácia a prvá party. Sobota 5.3.2011 privíta finále, tejto skvelej akcie a samozrejme veľkú after party.

Jazdci aj tento rok to budú hviezdy! Účasť potvrdil Markku Koski (FIN), Mathieu Crépel (FRA), Martin Černík (CZE), Jan Nečas (CZE), Thomas Franc (CH). Samozrejme čochvíľa pribudnú ďalší.

Takže od 4.3.2011 Špindlerov Mlýn, Česká republika – Quiksilver Snow Jam 2011. Viec info čoskoro na Boardlife.sk a Snow Jam.cz

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!