Absinthe Films video TurboDojo v Bratislave
Utorok 03. Októbra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Absinthe Films video TurboDojo v Bratislave

Ako najlepšie privítať novú sowboardovú sezónu? No predsa premiérov kvalitného snowboardového videa. Známa produkcia Absinthe Films prináša aj tento rok niečo zaujímavé. Ich najnovší počin sa volá TurboDojo a ty si ho budeš môcť pozrieť v Bratislave, za účasti samotných tvorcov a viacerých jazdcov.

TurboDojo sa natáčalo v epických japonských lesoch plných snehu nad pás, strmých aljašských horách, Utahu, Tahoe a samozrejme nebude chýbať kvalitný street snowboarding. Svoje jazdecké umenie vám ukážu veľké mená svetového snowboardingu Nicolas Müller (SUI), Mikkel Bang (NOR), Hans Mindnich (USA), Austen Sweetin (USA), Brandon Cocard (USA), Enzo Nilo (FRA), Ben Ferguson (USA), Kimmy Fasani (USA), Brendan Gerard (USA), Severin Van Der Meer (SUI), Terje Haakonsen (NOR) a Max Buri (SUI). Nebudeme prezrádzať viac, všetko podstatní vo videu.

Jediná slovenská premiéra za účasti jazdcov prebehne 11. októbra 2017 v bratislavskom klube NuSpirit. Začína sa od 21:00 a vstup je 5€. Keďže sa jedná o európske turné, v Bratislave budete môcť stretnúť riderov z videa ako Mikkel Bang, Brandon Cocard, Max Buri, Brendan Gerard a Enzo Nilo. To však nie je všetko. Veľkou novinkou je aj živý koncert kalifornskej kapely Easy Giant v ktorej hrajú rideri Mikel Bang a Brandon Cocard. Takže jazdcov uvidíš vo videu, na bare a za hudobnými nástrojmi.

Takže sa priprav na množstvo kvalitného snowboardingu, hudby a zábavy na premiére Absinthe videa TurboDojo, ktorá bude už 11. októbra 2017 v bratislavskom NuSpirite. Vidíme sa!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: absinthe teaser premiera

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!