Adrenalin Film Festival Bratislava - zimná edícia 2016
Streda 14. Septembra 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Adrenalin Film Festival Bratislava - zimná edícia 2016

Už čoskoro štartujeme v Bratislave štvrté vydanie nášho festivalu! Od 7. do 10.11. sme pre vás pripravili opäť výber parádnych filmov, zopár diskusií, kvízový večer a na záver afterparty v KC Dunaji.

Z filmov by sme zatiaľ spomenuli aspoň zopár, nech sa máte na čo tešiť. Jeden z hlavných titulov, na ktorý netrpezlivo čakáme je určite Ruin and Rose od Matchstick Productions alebo Tight Loose či Sammy C Project od Teton Gravity Research. Enviro tématike sa povenujeme tiež vo filme Jumbo Wild od Sweetgrass Productions a máme aj dokument o legende snowboardingu Eerovi Ettalovi pod názvom Ender. V bratislavskej premiére predstavíme tiež slovenský film z prostredia Nízkych Tatier pod názvom Jasná Adrenalín z produkcie Millvalley/CGC, z čoho máme naozaj veľkú radosť.

Jeden z filmov na AFF WE 2016 - The Eero Ettala Documentary - Ender

Spomedzí diskusií a ďalšieho programu zatiaľ spomenieme premietanie fotografií a rozprávnie s Mišom Csáderom o surf tripe na Azorách či kvízový večer v Satori Stage, ktorý pripravujeme v spolupráci s POME.

Informácie budeme priebežne dopĺňať, takže stay tuned!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: film festival festival

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!