Aké mená budú jazdiť na Audi Snowjam 2017?
Nedeľa 19. Marca 2017
Autor: Sara

0 komentárov

Aké mená budú jazdiť na Audi Snowjam 2017?

Do jubilejného 10.ročníka legendárneho Audi Snowjamu na Špindli ostáva jeden víkend a pár dní. Trať bude podľa vizualizácie, ktorú si môžete pozrieť vo videu, dosť zábavná a môžeme len rozmýšľať ako sa s ňou vyhrajú nasledujúce mená z dlhého riders listu.

Z “chicks” kategórie na Audi Snowjam uvidíme skvelé jazdkyne ako Jamie Anderson, Aimee Fuller, Cheryll Maas, Spencer O’Brian, Annu Gasser, Šárku Pančochovú a samozrejme nebude chýbať ani naša Klaudia Medlová. Túto sezónu to u nej síce nevyzerá na veľmi dobré karty, no dúfame, že Klaudia bude do budúceho víkendu fit a trať odjazdí ako to len ona vie.

Z mužskej kategórie sú to mená ako Staale Sandbech, Marcus Kleveland, Billy Morgan, Jamie Nicholls, Max Eberhardt, Sebbe Smith, Torgeir Bergrem či Sven Thorgren.

Netreba zabúdať, že Audi Snowjam 2017 je o jazdení, ale aj o naozaj awsm after parties, na ktoré sa zvyčajne teší tak 100,5% populácie na Špindli. Počas dvoch nocí, sa nám aj tento rok predstavia extra zvučné mená. Či už sa na Špindl chystáte alebo nie, môžete sledovať aj oficiálny event na Facebooku, kde vám každá notifikácia potrhne fakt, že aj tento rok to bude veľké.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: snowjam

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!