Ako dopadla slovenská výprava na Europa Cup v Holandsku?
Utorok 02. Decembra 2014
Autor: Boardlife

0 komentárov

Ako dopadla slovenská výprava na Europa Cup v Holandsku?

Do Holandska sa nechodí len za koláčikmi, ale aj na úvodný pretek FIS Europa Cup. Tak tomu bolo aj 27. a 28. novembra 2014, kedy sa do snowboardovej haly v Landgraafe vybrali rideri: Zuzka Medlová, Boris Karolčík, Dávid Kordiak a Lukáš Droppa.

Jazdil sa ženský a mužský slopestyle s dvoma skokmi a viacerými jibmi. Prvý deň naši rideri a riderka obsadili nasledujúce umiestnenia: Zuzka Medlová skončila v ženskom sloepstyle na 21. mieste, chalani v mužskom nasledujúco: 22. Dávid Kordiak, 42. Boris Karolčík a 73. Lukáš Droppa.

Druhý deň to už bolo o niečo lepšie, halven u Zuzky Medlovej, ktorá si s jazdou Fs 360 a backflip na skoku + fs boardslide, tailpress bs 180 out a fs 180 in cab 180 out vyjazdila pekné 4. miesto. Chalani skončili nasledovne: 24. Boris Karolčík, 27. Dávid Kordiak a 57. Lukáš Droppa. Víťazom v druhý deň FIS EC v mužskej kategórii sa stal Petr Horák z Čiech.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: fis ec medlova kordiak horak karolcik droppa

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!