Ako dopadla slovenská výprava na slopestyle v holandskom Landgraafe?
Utorok 19. Novembra 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Ako dopadla slovenská výprava na slopestyle v holandskom Landgraafe?

Ako sme vás začiatkom minulého týždňa informovali, slovenská snowboardová výprava sa vybrala na FIS Europa Cup do holandského Landgraafu, kde sa konal halový slopestyle. Štvorica riderov/rideriek v zložení Boris Karolčík, Dávid Kordiak, Zuzka Medlová a Tinka Droppová si vyskúšali jazdenie v snowboardovej hale. Ako to celé dopadlo?

Konkurencia aj na úrovni Európskeho pohára FIS je taktiež veľká. Chalani skončili z 53 štartujúcich na týchto pozíciách. Najlepšie zajazdil Boris Karolčík na 17. mieste a Dávid Kordiak na 23. mieste. FIS Europa Cup vyhral domáci talent De Dimi Jong (NED), pred druhým Nicola Dioli (ITA) a tretím Erik Bastiaansen (NED). Ako dopadli naše baby, sa rieši. Ženskú kategóriu vyhrala Lucile Lefever (FRA), pred druhou Češkou Kateřinou Vojáčkovou. Tretia skončila sestra slávneho brata, Kirra Kostenburg z USA.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!