Ako dopadli Evka, Tomášovci a Dávid na FIS Europa Cup v Holandsku?
Piatok 24. Novembra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Ako dopadli Evka, Tomášovci a Dávid na FIS Europa Cup v Holandsku?

Na prvom Európskom pohári v freestyle snowboardingu organizácie FIS, ktorý sa konal v holandskom Landgraafe a miestnej hale Snowworlde, sa zúčastnila menšia slovenská výprava. Evka Hanicová, Tomáš Kotian, Tomáš Greát a Dávid Kordiak. Jazdili sa dve kolá a my si dáme teraz výsledky našich.

Jazdenie v hale bolo asi pre našich niečím nie úplne ideálny, keďže nedopadli podľa očakávania. V prvý súťažný deň sa v ženskej kategórii Evka Hanicová umiestnila na 8. mieste z 10. štartujúcich. V mužskej kategórii sa umiestnil Dávid Koridiak na 40. mieste, Tomáš Gerát na 42. mieste a Tomáš Kotian na 49. mieste. Celovo štartovalo 50 jazdcov.

Ani v druhý súťažný deň to nebolo ideálne. Evka Hanicová skončila na 9. mieste z 11. štartujúcich a chalani nasledovne: Dávid Kordiak na 21. mieste, Tomáš Kotian na 47. mieste a Tomáš Gerát na 48. mieste zo 48 štartujúcich. Verme, že počas sezóny sa bude všetkým dariť lepšie. Držíme palce.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: fis hanic gerat kotian

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!