Ako dopadol Frontline Junior Open 2017?
Sobota 18. Marca 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Ako dopadol Frontline Junior Open 2017?

V stredisku Jasná - Nízke Tatry a miestnom DC snowparku sa odjazdili detské preteky, neoficiálne Majstrovstvá Slovenska vo freestyle snowboardingu detí do 18 rokov. Organizoval ich bratislavský snowboardový klub Frontline za podpory partnerov. Akcie sa zúčastnilo vyše 40 jazdcov z celého Slovenska.

Vynikajúca účasť aj napriek nepriaznivému počasiu. Jazdci, organizátori, ale aj diváci a rodičia si vytrpeli v silnom nárazovom vetre, snežení a aj dažďom. Napriek nepriaznivým poveternostným podmienkam bol DC snowpark pripravený perfektne. Jazdili sa ako jibové, tak aj skokové platformy. Decká boli rozdelené do troch kategórií. Jazdci do 15 rokov, jazdci nad 15 a do 18 rokov a dievčatá.

Najlepšie v kategórii jazdcov do 15 rokov zajazdil Martin Józsa z bratislavského klubu Frontline. Druhé miesto bral Juraj Mlynček a tretie Kozányi. V dievčenskej kategórii sa najlepšie darilo miestnej Evke Hanicovej, ktorá tak obhájila minuloročné prvenstvo. Druhá skončila Barbara Maretová z Bratislavy a tretie miesto išlo taktiež do Bratislavy Ivete Juhásovej.

V najsilnejšej chlapčenskej kategórii do 18 rokov obhájil prvenstvo z minulého roka Dávid Trnovský, pred druhým Matúšom Machalom a tretím Filipom Urbanom. Chalani ukázali viacero pekných a štýlových trikov.

Tretí ročník Frontline Junior Open je za nami. Ďakujeme všetkým, čo k nemu priložili ruku a tak mohli mať freestyle súťaž aj mladšie ročníky. Ako je vidieť, záujem je.

PS: Špeciálnu cenu si zaslúžil aj Milan "Dróty" Purdeš, za to že je zlatunqý :)

Partneri: Transpetrol, DC Snowpark Jasná, Corner board shop, Quiksilver, Boardlife.sk, Frontline Snb, Hotel Liptov, Blackflys.sk

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: dc snowpark jasna frontline

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!