Pondelok 19. Marca 2012
Autor: Boardlife, Julo

0 komentárov

Ako sa darilo našim mladým jazdcom na Ride East Rookie Fest

Cez víkend prebehol v Čechách mládežnícky pretek Ride East Rookie Fest. Ako sme vás informovali, zúčastnili sa na ňom aj naši jazdci. Ako to všetko dopadlo a ako sa im darilo sa dozviete zo správy, ktorú zaslal Julo Hermély.

Piatňajší tréning prebiehal bez komplikácií. Zaujímavá slopestyle trať na akú sme v Špindli zvyknutí pozostávala z halfpipe, jibu (rúra) a skokovej platformy s troma skokmi. Kickre mali tables o velkosti 4, 12 a snowjamáckych 18 metrov.

V silnej medzinárodnej konkurencii sa nestratili ani naši jazdci. Lukáš Droppa skočil Bs7, Dávid Kordiak Fs5 a Ivka Rákocziová si dávala štýlové method airy. U-rampa je pre našich jazdcov neznámy pojem. Naši jazdci sa pripravovali na 4 hity, ktoré boli vlastne 4 airy s rôznymi grabmi. V piatok sa ešte shredila prekážka postavená zo snb dosky a nakopnutá do neba.

Droppa odchádzal šýylové triky ako tailslide 27 out, alebo tailslide 450 out. Kordiak prekvapil rotáciou cez hlavu, keď začal backflipom. A Ivka si to tiež dávala 50-50 180 out. 

V sobotu sa išiel pretek kde Droppa skončil 4., Kordiak 8. a na Ivka 5. mieste. Julo chváli Lukáša Droppu. Dobre odjazdená rampa so štyrmi rôznymi grabmi, potom na rúre 50-50 fs3 out a Bs5 na 12 kickeri. Kordiak taktiež fajne v rampe s vysokými poletmi a tiež 4 rozne graby, sw boardslide do froňa a na kickeri Fs 5 ale nie dobre odídené. Ivka si šla v rampe 4 airy potom noseslide to sw a na skoku metod stylo. Mlaď ostáva na campe, ktorý organizuje Martin Černík. Gratulujeme. 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!