Ako zaskákala Klaudia Medlová v Mönchengladbachu?
Nedeľa 03. Decembra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Ako zaskákala Klaudia Medlová v Mönchengladbachu?

Švajčiarka Carla Somaini a Nór Marcus Kleveland sa stali víťazmi tretieho mestského Big Air World Cup, ktorý sa konal v nemeckom Mönchengladbachu. Akcia bola súčasťou ARAG Big Air Freestyle Festival, na ktorom skákali okrem snowboarderov aj bambuskári.

Pre Carlu Somaini to bolo prvé víťazstvo na sveťáku. Jej hodnoené skoky bolo Backside 720 mute a Frontside 720 tailgrab. Ak vám táto Švajčiarka nie je známa, tak ani nám veľmi nebola. Na druhom mieste skončila Japonka Miyabi Onitsuka s trikmi Cab 900 stalefish, Backside 720 mute. Tretie miesto putovalo na Nový Zéland vďaka Christy Prior a za triky ako Frontside 720 lien off toes, Double backflip indy. Naša Klaudia Medlová bohužiaľ nepostúpila do finále a obsadila celkové 18. miesto. V priebežnom poradí Big Air pohára jej po troch pretekoch patrí 6. pozícia.

V mužskej kategórii sa víťazom stal Marcus Kleveland z Nórska. Len 18 ročný top rider zajazdil Backside 1440 stalefish a Cab 1440 melon. Druhý skončil ďalší mladík, len 17 ročný Yuri Okubo z Japonska s trikmi Backside triple cork 1440 mute, Switch backside 1260 mute. Tretie miesto putovalo do Fínska vďaka Kalle Jarvilehtovi za triky Backside triple cork 1440 melon, Switch backside double cork mute.

Nasledujúci Big Air Wolrd Cup bude 8. decembra v americkom Copper Mountain.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: fis big air medlova

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!