Ako zažiť festival svetovej úrovne úplne zadarmo?
Piatok 26. Mája 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Ako zažiť festival svetovej úrovne úplne zadarmo?

Aj tento rok budú môcť všetci milovníci dobrej hudby zažiť vďaka Red Bull TV atmosféru známych festivalov ako Primavera Sound, Lollapalooza či Roskilde.

Sezóna festivalov je čo chvíľa tu a pri tejto príležitosti máme skvelé novinky. Nevyšli na teba lístky, rozpočet, čas či dovolenka? Nevadí, Red Bull TV myslí na všetkých a práve preto sa môžeš aj tento rok prostredníctvom livestreamu premiestniť aj na vystúpenie tvojho obľúbeného interpreta!

Už 1.júna začína festivalovú šnúru na Red Bull TV festival Primavera Sound. “Primavera” začala ako malý scénový festival, ktorý sa za 16 rokov jeho konania vyšvihol na meno svetovej špičky, na ktorom sa každý rok stretávajú hudobní gurmáni z celého sveta. 

Z prvej zastávky v španielskej Barcelone ti Red Bull TV prinesie vystúpenia kapiel a umelcov ako The xx, Frank Ocean, Solange, Arcade Fire, Flying Lotus či Bon Iver, HVOB, Mac DeMarco a Skepta.

Na tomto linku možno nájsť kompletný zoznam festivalov, z ktorých budú dostupné livestreamy v najvyššej obrazovej aj zvukovej kvalite. Dokopy sa tak môžeš počas 23 dní živého vysielania stať virtuálnou súčasťou až 8 celosvetovo známych festivalov ako je Lollapalooza, Roskilde, Bonnaroo, Demon Dayz a ďalších.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: red bull

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!