Ambassadors sponsor me video contest
Streda 14. Júna 2017
Autor: Cube

0 komentárov

Ambassadors sponsor me video contest

Ako každý rok aj tento rok vám Cube prináša Sponsor me video contest. Tento rok to bude tak isto v organizácii CubeSkateshop.sk ale vaše videá sa pobijú o sponsoring od Ambassadors. Máš jedinečnú možnosť sa stať súčasťou teamu, kde figurujú veľké pušky ako Maxim Habanec, Martin, Pek, Arnošt Ceral, Tomáš Kopáček a ďalší.

Často lámeš dosky? Čo tak sponsoring od Ambassadors? Ojazdený hardware ti bráni v neustálom progrese? Chceš sa stať team riderom a chceš jazdiť na produktoch od Ambassadors? Možno hľadáme práve teba! Podmienky video contestu:

1. Rider zo Slovenska

2. Natoč video s dĺžkou aspoň 1 minúta

3. Použi nové alebo nezverejnené zábery

4. Stiahni logo Ambassadors a použi ho na začiatku videa

5. Uploadni video na YouTube alebo Vimeo a pošli link na info@cubeskateshop.skalebo náš facebook

6. Trvanie video contestu 12.6. - 17.7.2017

7.Napíš nám o sebe pár viet a dôvod prečo by si chcel jazdiť za Ambassadors.

Hodnotí sa kreatívnosť, úroveň, rôznorodosť (rail, bedňa, schody, technika, manual, rádius, bazén, mini atď), štýl, rýchlosť, výška trikov, spracovanie videa a ochota stať sa Ambassadorom. Každý kto sa zúčastní contestu dostane unikátny kód na 10% zľavu na svoj ďalší nákup u nás. Následne bude spustené hlasovanie, ktoré dopomôže k určeniu víťaza video contestu. Víťaz získava sponsoring od Ambassadors a štartovací balík na sezónu!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: ambasador

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!