Štvrtok 01. Marca 2012
Autor: lentila

0 komentárov

Aranburu vs. Horsefeathers snowboard camp 2012 začína už v nedeľu

Aranburu a Horsefeathers si pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v snowboardingu a poriadne si zajazdiť so skúsenými jazdcami pripravili dva campy. Prvý termín campu začína už túto nedeľu 4.marca na Martinkách.

Podľa posledných informácií sú na campoch ešte voľné miesta, tak neváhajte a posielajte prihlášky. 

Prvý termín Aranburu vs. Horsefeathers snowboard campu sa začína už túto nedeľu vo Winter Parku martinky na Martinských holiach. 

Termín od 4.3.2012 do 7.3.2012 je pre všetkých v kategórii do 15 rokov. 

Hneď na to nadväzuje ďalší, teda druhý termín campu pre všetkých v kategórii 15+ rokov, ktorý bude v dňoch od 7.3.2012 do 11.3.2012.

POZOR!!!

Na campe je možnosť zúčastniť sa aj v prípade, že máte zabezpečené individuálne ubytovanie a stravovaniea to buď za cenu 25 € v prvom termíne alebo 30 € v druhom termíne!!! V cene je camperské tričko, rozlišovací dres, coaching, skipass....  Platí sa na mieste. 

Počas oboch campov bude možnosť testovania snowboardov Ride a Bataleon a viazania Switchback.Lomography má pre capmerov pripravený workshop. Samozrejmosťou je aj prednáška pracovníka Horskej Služby. Čaká na vás množstvo súťaží a veľa vecných cien od Aranburu, Sony Ericsson, Lomography a Horsefeathers. 

Coachovať by mali Michal Husár, Martin Grisnik a.k.a. TinoLucia Jamborová , Maťa MolnárováGabriela Mackaničová a Ivo Michalík. Coachi sa budú v priebehu campov striedať.

O kvalitné fotografie z campu sa postará Trisha a Peťo Mercell. :)

Kapacita ubytovania na oba campy je 40 ludí.

V PIATOK 9.3. PÁRTY POD HOLÝM NEBOM!!

Pokiaľ máte nejaké otázky alebo sa chcete registrovať píšte na: camp@aranburu.sk  mobil:             0917 860 923       aktuálne info TU.

O Aranburu snowparku na Martinských holiach sa viacej dočítate aj u nás: 

 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!