Audi Snowjam 2017 vyhral američan Chris Corning!
Sobota 25. Marca 2017
Autor: Sara

0 komentárov

Audi Snowjam 2017 vyhral američan Chris Corning!

Posledné kolo FIS World Cupu je za nami a na Špindli to bolo naozaj napínavé až do posledných jázd. Víťazom sa stal američan Chris Corning, druhé miesto vyhral 20 ročný nór Fridtjof Tischendorf, ktorý zaujal nielen svojim štýlom, ale aj ruksakom, ktorý mal počas celého týždňa na chrbte (viac info v reporte). Tretie miesto vyjazdil minuloročný víťaz Audi Snowjamu, ako aj celkový víťaz World Cupu 2016 angličan Jamie Nicholls.

Zo žien to bolo tiež neuveriteľné, pričom prvé miesto obrovským právom vyhrala len 16 ročná Zoi Synnott Sadowski z Nového Zélandu. Druhé miesto patrí kanaďanke Spencer O’Brien a tretie miesto putovalo nemke Silvii Mittermueller, ktorá taktiež, podobne ako Jamie Nicholls, minulý rok na Audi Snowjame 2016 stále na prvej priečke.

Celkovým víťazmi FIS World Cupu sa stala Anna Gasser z Rakúska a Mark McMorris z Kanady.

Od 19:00 začína Sneakers Best Trick a sme zvedaví, aké rotácie na kickeri so 17 metrovým tablom padnú. Niečo málo určite v Insta stories na našom Instagrame a report soon.

Peace!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: snowjam

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!