Betterpark Hintertux je pripravený na 14. ročník Hotzone.tv Park Opening už vo štvrtok
Streda 03. Októbra 2018
Autor: Boardlife

0 komentárov

Betterpark Hintertux je pripravený na 14. ročník Hotzone.tv Park Opening už vo štvrtok

Víkend čoskoro prichádza, no my už od štvrtka brúsime svahy rakúskeho strediska Hintertux. Prilákal nás 14. ročník Hotzone.tv Park Openingu, ktorý sa koná od 4. do 7. októbra 2018 a naznačuje snowparkové otváračky v novej sezóne. Betterpark na Hintertuxe znova dostal skvelú starostlivosť od shaperov, aj keď snehu je pomenej. Nebudú chýbať testovacie centrá rôznych značiek, množstvo zaujímavých súťaží nie len pre PRO jazdcov, sprievodné aktivity v údolí, ale aj parties a videopremiéry.

A čo rideri? Mená ako Marko Grilc (SLO), Roope Tonteri (FIN), Seppe Smits (BEL), Rowan Coultas (UK), Wojtek Pawlusiak (POL), Klaudia Medlova (SVK), Dominik Wagner (AUT), Benny Urban, Maxi Preissinger a Leon Vockensperger (GER) a domáci Roli Tschoder a Fabian Fraidl, Werni Stock (AUT). Pre všetkých je pripravený Betterpark Hintertux aj so zaujímavým snowpakrom dlhým 1000 metrov s rôznymi jibmi, skokmi a ďalšími prekážkami. Tešiť sa môžeme na súťaže ako „Alarm Clock Battle“, „Session of the Dudes“, „Transform Cash for Trix Session“ ako aj „Kids Shred“.

Parties: Hudbu a phodu budú zabezpečovať DJ z rôznych krajín ako UK, Nový Zéland, Austrália, Holandsko, Nemecko a Rakúsko. Už štvrtok si zatrsáme „Welcome Pizza & Party“ v Kleine Tenne, Lanersbach. Piatok sa tešíme na „Video Night“, ktorá štartuje od 20:00 v Tux-Cente, kde nebude chýbať video od Wolle Nyvelta s názvom “Sparks”. Sprievodné akcie sú taktiež super. Pumptrack, poker o zaujímavé ceny a ďalšie. Vrcholom je otváračková party v sobotu večer. Kde? Hohenhaus Tenne Hintertux. lístky tu: https://opening.hotzone.tv/party.html

Viac info o Hotzone.tv Park Openingu tu: http://opening.hotzone.tv, https://www.facebook.com/HotzoneParkOpeningHintertux/, https://www.instagram.com/hotzoneopening/, Hashtag #hotzoneopening. Nemáš izbu? Nevadí: www.tux.at

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!