Big Air v meste už od 7. februára
Utorok 14. Januára 2020
Autor: PR

0 komentárov

Big Air v meste už od 7. februára

Ak sa už neviete dočkať letnej festivalovej sezóny, príďte okúsiť atmosféru zimného festivalu do Kremnice. Už 7. a 8. februára sa tam odskáče 12. ročník akcie Big Air v meste. Adrenalínom nabité športové podujatie doplnia tie najlepšie kapely. A to všetko úplne zadarmo. Na Štefánikovom námestí, priamo v historickom srdci mesta Kremnica uvidíte tie najlepšie akrobatické skoky snowboardistov a freeskierov z celej Európy.

„Tento ročník bude špecifický tým, že v ňom zabojujú jazdci z celej Európy o cenné body do medzinárodného rebríčka Európskeho pohára vo freestyle lyžovaní. Tieto body môžu pomôcť najlepším športovcom vydláždiť si cestu na svetový pohár a následne na olympiádu v roku 2022," upresnil organizátor BAVM Ondrej Horváth. 

Kapely na snehu

Okrem športových zážitkov nebude chýbať ani kvalitný hudobný program. V piatok 7. februára na námestí zahrajú Walter Schnitzelsson a DJ DayD. V sobotu 8. februára sa návštevníci môžu tešiť na poriadnu dávku ska a reggae muziky v podaní skupín Akustika, Medial Banana a Polemic. A to všetko ZADARMO počas dvoch dní na Štefánikovom námestí v Kremnici.

Sleduj sociálne siete Big Air v meste, https://www.facebook.com/events/399461910943264/

Snowboardisti a freeskieri sa predvedú pred očami divákov počas dvoch dní v tréningových, kvalifikačných jazdách a samozrejme v sobotu večer nebude chýbať magické finále. Návštevníci sa môžu tešiť na bohatý sprievodný program, tombolu a tohtoročnou novinkou bude aj BAVM market.

Ako to vyzeralo na poslednom BAVM v roku 2018? Pozri tu >>>

Warm-Up a After Party v slovensko-českej réžii

S podujatím Big Air v meste sa neodmysliteľne spájajú aj legendárne Jägermeister Warm-up a After párty s kvalitnou hudobnou produkciou. V priestoroch Kina Akropola vystúpia kapely a DJ's zo Slovenska a Česka.

V piatok na Jägermeister Warm-up párty zahrajú a zarapujú Strapo, DJ DayD a Ventolin (CZ). V sobotu na pódiu vystúpi Para, Tusté Baletky, Škrupo a Changing Faces.

Lístky kupuj v predpredaji tu >>>

PIATOK 7.2.2020 Jägermeister Warm-Up Party

20:00 - Otvorenie brány + Videoprojekcia
22:00 - STRAPO
23:30 - DayD
01:00 - VENTOLIN (CZ)

SOBOTA 8. 2. 2020 Jägermeister Afterparty

20:00 - Otvorenie brány + Videoprojekcia
22:30 - PARA
00:00 - Tusté Baletky
01:00 - ŠKRUPO
03:00 - Changing Faces

Pre viac informácií sleduj stránku www.bavm.sk a sociálne siete Facebook a Instagram.

Big Air v meste 2020 Európsky pohár Vám prinášajú Občianske združenie FRST Crew, ŠAFY Production, Slovak Freestyle Team a Mesto Kremnica.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: big air fis

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!