Utorok 06. Marca 2012
Autor: PR

0 komentárov

Bikini jazdenie aj s Hanychovou a Dolly Buster

Lyžiarske strediská v Nízkych a Vysokých Tatrách pripravili lyžiarsku revolúciu, jazdenie v bikinách. Už v sobotu 10.3.2012 sa jarná akcia začína a to atraktívnym hromadným zjazdom v Jasnej, Tatranskej Lomnici aj na Štrbskom Plese. Jedinou podmienkou účasti sú bikini.

Odvážne dámy čaká i odmena v podobe vstupeniek do Aquaparku Tatralandia, kde bikini určite využijú. Čerešničkou na šľahačke bude účasť celebritných hostí v Jasnej. Akciu v Jasnej bude moderovať Erika Barkolová, známa ako moderátorka šteklivej relácie, na čele bikini zjazdu bude rebelka Agáta Hanychová, povzbudzovať budú finalistky slovenskej a českej Miss a prekvapením programu bude Dolly Buster.

Toto ešte slovenské lyžiarske strediská nezažili. S nástupom jari a slnečnými dňami prichádza aj nový trend lyžovania v bikinách. Už 10. marca, v strediskách Jasná Nízke Tatry, Štrbské Pleso aj Tatranská Lomnica, budú môcť ukázať odvážne dámy v hromadnom zjazde techniku jazdy na lyžiach aj svoje krivky. Prvých 100 automaticky získa vstupenky do Aquaparku Tatralandia, kde sa budú môcť zohriať v termálnej vode s teplotou až 38 °C.

Hlavný program akcie Bikini Skiing bude v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku v Jasnej. Je pripravený sprievodný program, ktorý napriek výdatnej snehovej nádielke na svahoch bude zaručene horúci. Jarnú Bikini Skiing akciu bude moderovať Erika Barkolová, známa aj z televíznej relácie pre dospelých, ktorá sa netají tým, že si dala svoje poprsie vylepšiť.

Na čele zjazdu v bikinách bude česká Paris Hilton, rebelka a tvár Bikini Skiing Agáta Hanychová, ktorá je túto lyžiarsku sezónu v Jasnej varená - pečená. Agáta jazdí veľmi rada a často na snowboarde, takže aj v Jasnej je pripravená naštartovať jarnú lyžovačku v tom najlepšom štýle. Účasť potvrdili i ďalšie krásne dámy, slovenské Miss Miška Ňurcíková a Ľubica Kvasnicová, ako aj aktuálna česká Miss Jitka Nováčková.

Asi najväčším prekvapením dňa bude účasť Dolly Buster, exkluzívna zahraničná hostka, aktuálna hviezda rakúskej televíznej show Dancing with the stars. Dolly aj v tomto prípade potvrdila, že sa bojí lietania a z Viedne príde do Jasnej autom. A to či sa ukáže v bikinách a zlyžuje kopec si zatiaľ necháva pre seba... Večer sa všetky celebrity zabavia na horúcej latino párty v Music Clube Happy End.

10.marec je pre Slovensko zároveň dôležitým dňom z pohľadu budúcnosti krajiny. Napriek zábavnej akcii Bikini Skiing Slovensko čakajú predčasné parlamentné voľby. Tí, ktorí chcú voliť aj prežiť deň na lyžiach, tak majú možnosť požiadať o vydanie voličského preukazu najneskôr 2 dni pred dňom volieb (t.j. 8. marca 2012) v úradných hodinách obce v mieste svojho trvalého pobytu. Voliť sa dá aj na snehu, stačí k tomu naozaj málo.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!